• Головна
  • Глава держави підписав закон про відновлення виплати лікарняних
Закон України
18:06, 1 травня

Глава держави підписав закон про відновлення виплати лікарняних

Закон України
Глава держави підписав закон про відновлення виплати лікарняних

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо соціального захисту у разі настання тимчасової непрацездатності» № 1380-ІХ, який парламент ухвалив 13 квітня поточного року.

Про це пише 0372.ua з посиланням на Офіс Президента України.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Чернівецька Муніципальна бібліотека поповнилась новим академічним зібранням творів Лесі Українки у 14 томах

Документ повертає людям право на отримання матеріальної допомоги з Фонду соціального страхування України у період тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві (так званих лікарняних).

Через законодавчу колізію ці виплати були скасовані після внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», які вводяться в дію з 30 червня 2021 року. Це могло спричинити недоотримання лікарняних 2,5 млн осіб. Закон, що його підписав Президент, виправляє колізію та відновлює право на одержання цієї матеріальної допомоги.

Документ набирає чинності з дня введення в дію Закону України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я» – 30 червня 2021 року.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Читайте також:Прозорого ринку землі в Україні бути, законопроєкт прийнято у другому читанні

В Україні з’явиться нова, найкоротша, міжнародна траса із заходу на схід країни

#Указ #закон україни #лікарнняий
Оголошення
live comments feed...