• Головна
  • День радіо: свято сьогодні на Буковині
Релаксні новини
07:36, 7 травня 2021 р.
Надійне джерело

День радіо: свято сьогодні на Буковині

Релаксні новини
День радіо: свято сьогодні на Буковині

З 1945 року День радіо відзначається щорічно 7 травня і вважається святом працівників всіх галузей зв’язку, радіоаматорів і радіожурналістів повідомляє 0372.ua.

У цей день 1895 російський фізик Олександр Степанович Попов здійснив перший сеанс радіозв’язку і продемонстрував світові перший радіоприймач.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Фото: iStock/Global Images Ukraine

Фото: iStock/Global Images Ukraine

Вперше ця дата була урочисто відзначена в СРСР у травні 1925 року. Це був тридцятирічний ювілей радіо. Двадцятиріччя радіо збіглося з розпалом першої світової війни, під час двадцятип’ятиріччя в країні йшла громадянська війна.

Півстолітній ювілей радіо зійшовся за часом з переможним завершенням війни з фашистською Німеччиною. 2 травня 1945 вийшла Постанова Ради Народних Комісарів СРСР про святкування п’ятдесятиріччя від дня винаходу радіо А.С. Поповим. З огляду на роль радіо в культурному та політичному житті суспільства і в обороні країни, уряд вирішив встановити 7 травня щорічний „День радіо”.

На цей момент радіозв’язок пройшов величезний шлях у своєму розвитку, і сьогодні технології зв’язку є невіднятною частиною нашого повсякденного життя.

День радіо: свято сьогодні на Буковині , фото-1

Нагадаємо, що Всесвітній День радіо - 13 лютого, Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення у березні, а День працівників радіо, телебачення та зв’язку України 16 листопада.

7 травня святкують іменини: Олексій, Валентин, Єлизавета, Інокентій, Йосип, Леонтій, Микола, Сергій, Сусанна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#7 травня #день радіо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...