• Головна
  • Прокуратура на Буковині оскаржила м'яке покарання за торгівлю наркотиками: чоловіка засудили до 9 років
Прокуратура
10:36, 6 травня 2021 р.
Надійне джерело

Прокуратура на Буковині оскаржила м'яке покарання за торгівлю наркотиками: чоловіка засудили до 9 років

Прокуратура
Прокуратура на Буковині оскаржила м'яке покарання за торгівлю наркотиками: чоловіка засудили до 9 років

Колегія суддів Чернівецького апеляційного суду задовольнила апеляційну скаргу обласної прокуратури на вирок Шевченківського районного суду м. Чернівці, щодо невідповідності призначеного покарання буковинцю за вчинення ним кримінального правопорушення, пов’язаного з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин, пише 0372.ua з посиланням на прокуратуру Чернівецької області.

Так, у червні минулого року, під час санкціонованих обшуків в транспортному засобі та орендованому гаражному приміщенні на території Чернівців правоохоронці виявили та вилучили майже 90 грам висушеного канабісу, 110 грам фрагментів грибів, які є особливо небезпечною психотропною речовиною, майже 400 грам амфетаміну, 341 грам PVP та інші небезпечні наркотичні засоби та психотропні речовини в особливо великих розмірах.

За даними слідства вказаною незаконною діяльністю займався ​ 23-річний місцевий житель, який зберігав наркотики та в подальшому збував їх мешканцям Чернівців методом закладки.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Вироком Шевченківського районного суду м. Чернівці його засудили із застосуванням ст. 69 КК України до 5 років обмеження волі. У зв’язку із невідповідністю призначеного покарання тяжкості вчиненого кримінального правопорушення та призначенням надто м’якого покаранням для обвинуваченого, прокурор оскаржив вирок в апеляційному порядку.

Вирок суду першої інстанції – скасовано та ухвалено новий, відповідно до якого чоловіку призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також: Буковинцю за незаконний видобуток гравію загрожує до трьох років тюрми (ФОТО)

На Буковині поліція затримала горе-крадія, який одразу після суду вчинив ще один злочин (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#торгівля наркотиками #суд #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...