• Головна
  • Міжнародний день музеїв: що сьогодні відзначають на Буковині
Релаксні новини
07:31, 18 травня 2021 р.
Надійне джерело

Міжнародний день музеїв: що сьогодні відзначають на Буковині

Релаксні новини
Міжнародний день музеїв: що сьогодні відзначають на Буковині

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято повідомляє 0372.ua.

Міжнародний день музеїв з’явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв) була прийнята пропозиція радянської організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Музеї є центром спільноти та невіднятною частиною глобальної мережі, яка зберігає та продукує знання про наше минуле, аби ми могли знайти відповіді на питання чому? як?... Музеї – це концентрат спогадів, життів, моментів, поглядів, знань та випадковостей, які супроводжують наше життя.

За словами Жака Перо, президента ICOM, «музеї повинні зайняти місце в серці суспільства і бути відкритими громадськості. Розвиток наших установ залежить у великій мірі від допомоги громадськості, і ми повинні запропонувати їй можливість підтримати наші цілі та взяти участь в нашій роботі. Таким чином, необхідно, щоб музеї та суспільство працювали разом, в дусі творчості та інновацій ».

Заведено вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини, і з цим важко не погодитись. Збираючи та зберігаючи пам’ятки матеріальної та духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу.

Підбірка музеїв Чернівців для вас.

16 травня День ангела відзначають: Тимофій, Павло, Петро, Микола, Уляна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#18 травня #Міжнародний день музеїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...