• Головна
  • День філолога: що сьогодні святкують на Буковині
Релаксні новини
07:32, 25 травня 2021 р.
Надійне джерело

День філолога: що сьогодні святкують на Буковині

Релаксні новини
День філолога: що сьогодні святкують на Буковині

Любителі мови, знавці її та прекрасні фольклористи - це філологи, саме вони сьогодні відзначають своє професійне свято, повідомляє 0372.ua.

Філологія одна з найцікавіших наук, яка охоплює цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі. Ця велика царина знань, дозволяє професійно проводити аналіз письмових текстів, спираючись на основу їх змістовної частини, стилістичної та мовної конструкції, встановлюючи з високою точністю унікальну історію і сутність особливої духовної культури даного суспільства.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Своє професійне свято - День філолога, за даними проєкту DilovaMova.com, вони відзначають 25-го травня. День філологів давно перейшов кордони багатьох держав і по праву його вже можна назвати міжнародним професійним святом фахівців, які представляють ті науки й напрямки, які у своїй сукупності об’єднує філологія.

День філолога: що сьогодні святкують на Буковині , фото-1

Лінгвісти та літературознавці, вчителі та викладачі в галузі літератури й мови, бібліотекарі та перекладачі й усі, хто пов’язав свою освіту і професійну діяльність з філологією - це надзвичайний колір будь-якої нації. Вони щодня стоять на варті наших культурних і духовних цінностей, не дозволяючи неуцтву проникати та пускати своє коріння в середовищі нашого юного покоління, допомагають сучасному суспільству зберігати актуальні знання, протидіючи плутанині та втрати смислових зв’язків нашої власної культурної традиції.

У День філолога ми приєднуємося до всіх привітань! Бажаємо Вам успіхів і здоров’я, радості та щастя! 

Іменини в цей день святкують: Герман, Денис, Євдокія, Іван, Петро, Семен, Федір, Пилип

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#25 травня #День філолога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...