• Головна
  • Всесвітній день блондинок: що сьогодні відзначають в Чернівцях
Релаксні новини
07:45, 31 травня
Надійне джерело

Всесвітній день блондинок: що сьогодні відзначають в Чернівцях

Релаксні новини
Всесвітній день блондинок: що сьогодні відзначають в Чернівцях

Про всесвітній день блондинок нагадує 0372.ua.

Світлоголова частина людства  здобула своє власне свято. Напевно через дикі стереотипи, які блукають всім світом. Така білява дата припала на 31 травня і оголошена Всесвітнім днем блондинок. 

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Героїні  анекдотів, заручниці перукарень, жертви моди та стереотипів і, звичайно ж, власниці ''великого'' розуму. Всі вони  відзначили цю дату вперше у 2006 році, а саме - вирішили віддати собі по заслугах і зробитися лауреатки ексклюзивної премії - «Діамантова шпилька».

Номінантками стали актриси, співачки, телеведучі, спортсменки та бізнес-леді. 

Перше святкування Всесвітнього дня блондинок пройшло масштабно. Відбулася церемонія вручення премії Діамантова шпилька, присвяченої до святкування - це перша спеціальна премія для блондинок - талановитих, розумних, успішних, модних і нескінченно жіночних ... Словом, найбільш блондинистих блондинок нашого часу.

Всесвітній день блондинок: що сьогодні відзначають в Чернівцях, фото-1

Як вважають вчені, справжня блондинка - явище рідкісне, і за їхніми підрахунками вже до 2202 блондинки остаточно зникнуть з лиця Землі. Тільки за останні 50 років число блондинів і блондинок скоротилося з 49 до 14 відсотків від загального числа жителів планети.

По-перше, щоб дитина народилася блондином, в обох батьків повинно бути світле волосся.

По-друге, в країнах, де переважає темний колір волосся, населення неухильно зростає, а ось європейці - німці, скандинави, росіяни, які є носіями «білявого гена» - все частіше обмежуються однією дитиною.

Остання людина зі світлим волоссям народиться, на думку вчених, у Фінляндії, де проживає найбільше число світловолосих людей на душу населення. Чому це відбувається зрозуміти не складно - натуральний блондин явище рідкісне, і знайти собі пару, теж блондина і щоб з любові 1 шанс на мільйон.

31 травня День ангела відзначають: Олександра, Андрій, Богдан, Василь, Давид, Денис, Ісаак, Клавдія, Христина, Лев, Макар, Матрона, Михайло, Павло, Петро, ​​Семен, Фаїна, Федот, Юліан, Юлія.

#31 травня #День блондинок
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...