• Головна
  • У культурному проєкті UNIQUE & UNITED PROJECT взяли участь десятки молодих музикантів України
Проєкт
15:01, 11 травня
Надійне джерело

У культурному проєкті UNIQUE & UNITED PROJECT взяли участь десятки молодих музикантів України

Проєкт
У культурному проєкті  UNIQUE & UNITED PROJECT взяли участь десятки молодих музикантів України

Спеціальні гості українського музичного конкурсу Sunny Clarinets 2021 презентують Unique & United Project. У культурній колаборації з ініціативи Оркестру військово-повітряних сил США в Європі беруть участь молоді музиканти нашої країни: легендарна композиція Fascinating Rhythm об’єднала нові таланти зі Східної, Центральної та Західної України, пише 0372.ua.

Нагадуємо, що ми також писали раніше: Юна музикантка з Буковини зіграла з оркестром військово-повітряних сил США в Європі

Цієї весни оркестр під керівництвом підполковника Крістіни М. Мур Уррутія, командира і диригента USAFE Band, приєднався до журі конкурсу Sunny Clarinets і провів серію концерт-класів для кларнетів і саксофонів.

Онлайн-зустрічі з американськими джазовими майстрами підтримали 300 навчальних закладів, учасниками програми освітніх ініціатив стали більше 3000 українських музикантів.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Оркестр ВПС США в Європі, заснований Гленном Міллером, присвятив весь минулий рік розробці онлайн-проектів для підтримки молодих виконавців в умовах Covid-19. Інноваційні програми, панельні дискусії та освітні семінари були підготовлені зусиллями професіоналів аудіо- та відео-команд USAFE Band. Унікальною можливістю, відкритою для юних музикантів України, став Unique & United Project.

Підполковник Крістіна М. Мур Уррутія, командир і диригент Оркестру ВПС США в Європі: «Музика об’єднує культури і зближує людей. Відносини, як і в музиці, будуються на довірі, повазі і загальній роботі заради спільної мети. Сьогодні учасники Оркестру ВПС США в Європі поділяють з народом України радість музики».

Fascinating Rhythm, написана братами Джорджем і Айрою Гершвінами, об’єднала USAFE Band і десятки молодих музикантів в роботі над нотами, на онлайн-репетиціях і в процесі підготовки прем’єри. Встати в один ряд з культовими виконавцями композиції – Фредом Астером, Еллою Фіцджеральд і Тоні Беннеттом – це величезна сміливість. Для виконання джазової музики важливо отримати найкращий досвід, знайти особисту свободу та відчути ритм.

Unique & United Project надає можливість почути молодих українських музикантів, які виступають разом із музикантами із США.

Читайте також: Буковинцям перепаде і тепла, і дощів: чим здивує погода цього тижня

Кіпр вийшов з локдауну і запроваджує "паспорти безпеки"

#оркестр #музика #культура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...