Новини компаній
13:00, 19 травня
Надійне джерело

Дизайн квартири в Чернівцях

Новини компаній
Дизайн квартири в Чернівцях

Дизайн квартири в Чернівцях

Замовити дизайн квартиривід дизайн студії Романа Москаленка — 095 105 42 85

Наша студія на професійному рівні проводить розробку проектних робіт та дизайн квартир в місті Чернівці. Також ми проводимо декоративно-оздоблювальні і ремонтні роботи та втілення дизайну інтер'єру відносно розробленого дизайн проекту.

Існують дваосновних методи проектування дизайну квартир - типовий і авторський.  У типовому проекті використовуються більш стандартні методи планування з обмеженою можливістю переміщення стін та змін і зонуванні інтер'єру. Сам дизайн більше полягає в якісному компонуванні елементів декору відносно стилю інтерєру і меблів, текстур та кольорової гами, розробки інтер'єрних композицій відносно вже існуючих стін та зонування.

Внутрішній простір дизайну квартири буде спроектовано повністю з нуля в тих випадках, коли при купівлі сучасної квартири відсутні будь які стіни крім периметру і несучих пілонів. В таких випадках наші дизайнери з нуля розробляють зонування, пропонуючи різноманітні його варіації.

В авторському дизайні зазвичай не приймаються стандартні рішення, що в свою чергу дає додаткові можливості та варіанти максимально якісно відтворити основні побажання замовника. Як клієнту Вам пропонують конкретні рішення: об'єднання або розмежування приміщень, підняття або спуск стелі, розширення кімнати, оснащення світлом. Оскільки дизайн розробляється під саме Вашу квартиру і конкретного для Вас. Ще одна складова якості, це неповторність - персональний стиль дизайнера, який простежується до роботи в матеріалі, кольорі та просторі.

Дизайн квартири в Чернівцях, фото-1

Сучасний інтер'єр квартири в Чернівцях

Сучасний дизайн інтер'єру квартири включає в себе як художню, так і суто технологічну сторону. Такі інтер'єри зазвичай досить великі по відношенню до старих планувань в квартирах, але і вони не завжди мають велику площу, що в свою чергу потребує дуже чіткого та точного планування. Ми плануємо наші кімнати дуже ретельно, враховуючи стиль інтер'єру підбираємо для нього різні предмети та аксесуари, розробляємо стильові та художні композиції.

Сучасний дизайн квартир може мати одразу декілька різних напрямків, адже сучасні інтер'єри можуть досить кардинально відрізнятися один від одного. І фахівці нашої студії компетентні працювати в різних сучасних стилях, професійно розробляючи композиції та  доповнюючи ті, що подобаються саме замовнику.

Замовити дизайн квартири в Чернівцях

Наша дизайн студія пропонує якісні послуги із розробки дизайн проекту квартир з подальшим ремонтом та втіленням дизайн проекту. Дизайнер керуватиме процесом протягом усіх стадій ремонту (виготовлення декору, замовлення меблів за особистими ескізами, підбір матеріалів, текстилю, систем освітлення і т.д.). Адже головна мета дизайнера - це якісна реалізація Вашого дизайн проекту.

Замовляйте дизайн інтер'єру квартири в нашій студії!!!  Ви отримаєте складові що поєднують вишуканість художнього стилю із технічно обгрунтованими рішеннями функціональних складових до найменших деталей. Стиль, краса, функціонал та комфорт - саме так можна описати кінцевий результат який Ви отримуєте після втілення дизайн проекту квартири.

Отримати консультацію та ознайомитись із дизайном квартир і будинків, можна в нас на сайті —дизайн інтер'єру.

#Дизайн квартири в Чернівцях #Роман Москаленко #дизайн-студія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...