• Головна
  • Лікування наркозалежності в Києві
Новини компаній
15:58, 13 травня 2021 р.

Лікування наркозалежності в Києві

Новини компаній

Лікування наркотичної залежності в Києві зазвичай включає комбінацію фармакотерапії і психосоціальних втручань. Дослідження ефективності показують, що підтримуюча терапія метадоном при опіатної залежності не має високу ефективність в лікуванні наркоманії. Психосоціальні методи лікування, такі як когнітивно-поведінкова терапія та мотиваційний інтерв'ювання показали набагато більшу ефективність. Лікування в стаціонарі є більш ефективним, ніж громадські програми.

Багато випробування повідомляють про значні переваги лікування від залежності за допомогою методів психо-соціальної реабілітації. 40% суб'єктів повідомляють про утримання від всіх заборонених речовин протягом як мінімум 1 року.

Лікування наркозалежності в Києві, фото-1

Метадоновая підтримуюча терапія

Підтримуюча терапія передбачає тривале призначення ліки з поступовим зниженням дози речовини.

Метадон - опіоїдний агоніст тривалої дії, який використовується для запобігання абстинентного синдрому у опіоїдних наркоманів. Постійне вживання призводить до перехресної толерантності і знижує яке посилює дію заборонених опіатів.

Впливова зустріч експертів в Києві прийшла до висновку, що безпека і ефективність лікування метадоном «були однозначно встановлені». Незважаючи на те, що ефективність метадонової замісної терапії дуже низька, її часто використовують опіумні наркомани, щоб «зіскочити» з героїну. Середній рівень смертності серед наркозалежних, які отримують метадон, становить 35%.

Лікування наркоманії Київ

Лікування наркозалежності в Києві, фото-2

Основні цілі і методи лікування наркозалежності:

  • Прагнути розвинути у пацієнта здатність зберігати стійке утримання від наркотиків, справляючись з симптомами хвороби.
  • Зосередитися на корінні причини хвороби, тобто на хворобливих емоціях і негативне ставлення, які визначають залежність.
  • Підготувати пацієнта до задовільною життя в природному соціальному середовищі після завершення лікування.

Іншими словами, мета лікування залежності - підготувати клієнтів до досяжному благополуччю. Ніякого вживання наркотиків і ніякої іншої само руйнівної поведінки.

Психо - соціальна реабілітація наркозалежних

Лікування наркозалежності в Києві, фото-3

Основним методом програми лікування залежності, використовуваної в нашому наркологічному центрі «Тонус Плюс», є метод терапевтичної спільноти. Домогтися бажаних змін у пацієнта можна, створивши відчуття приналежності до групи, члени якої мають схожу мету, тобто одужання. Перевагою цієї лікувальної програми є можливість звернення до дійсних переживань клієнта. Можна сказати, що все в терапевтичному співтоваристві - це терапія. Наприклад, прості повсякденні заняття дають пацієнтам знання про себе. Більш того, міжособистісні контакти стають найкращою школою соціального навчання.

Цей підхід спрямований на внесення змін до вимірювання психологічного і соціального функціонування:

  • в психологічному аспекті мета взаємодії - прийняття пацієнтом нової ідентичності шляхом зміни негативних патернів поведінки, мислення і почуттів;
  • в соціальному вимірі упор робиться на розвиток відповідальності і зміна способу життя.

Тому успішна інтеграція змін - необхідна умова для одужання.

У терапевтичній роботі в наркологічному центрі «Тонус Плюс» ми дуже часто використовуємо елементи когнітивно-поведінкової психотерапії.

Когнітивно-поведінкова терапія ефективна при лікуванні багатьох розладів, таких як депресія, тривожні розлади, розлади харчової поведінки, залежність від психоактивних речовин і фізичної активності. Дуже часто наші клієнти, крім наркозалежності, стикаються з іншими проблемами. Когнітивно-поведінкова психотерапія спрямована на зміну способу мислення, почуттів і поведінки. Це дуже часто допомагає при вирішенні проблем і формулюванні цілей на майбутнє. Крім того, це допомагає долати перешкоди на шляху до досягнення цілей.

Мотиваційний інтерв'ювання, як терапія залежності - це метод розмови, використовуваний для витягу з клієнта його внутрішньої мотивації внести зміни в життя.

Ефективність лікування наркоманії

Працюючи з нашими клієнтами в наркологічному центрі «Тонус Плюс», ми часто посилаємося на його припущення і методи. Це здатність відчувати психічний стан клієнтів, здатність приймати їх образ мислення і дивитися на реальність з їх точки зору.

У своїй роботі ми намагаємося знайти аргументи для внесення змін від самого клієнта. На думку авторів концепції, мотивація ніким не може бути «встановлено», а може бути тільки «витягнута» з клієнта.

За допомогою цих методів ефективність лікування наркоманії в наркологічному центрі «Тонус Плюс» дуже висока. Якщо у Вас є проблеми з вживанням психо-активних речовин, то звертайтеся за допомогою прямо зараз.

Відео про нарко центр «Тонус Плюс»

Безкоштовна консультація психолога, телефонуйте і отримаєте всю необхідну інформацію

095 104 62 44 или 098 415 84 64

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лікування наркозалежності в Києві #Лікування наркоманії Київ #наркологічний центр Тонус Плюс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...