• Головна
  • У Чернівцях відкрили групу психологічної підтримки для ветеранів та членів їхніх сімей
Підтримка
12:04, 20 травня
Надійне джерело

У Чернівцях відкрили групу психологічної підтримки для ветеранів та членів їхніх сімей

Підтримка
Кабінет психологічної підтримки для ветеранів АТО/ООС у Чернівцях

Кабінет психологічної підтримки для ветеранів АТО/ООС у Чернівцях

Професійну допомогу психолога у кабінеті психологічної реабілітації можуть отримати як учасники й ветерани бойових дій, так і члени їхніх сімей, пише 0372.ua.

Організатори кажуть, що потреба у кабінеті виникла давно, проте реалізувати задум вдалося лише за сприяння в. о. генерального директора закладу Віталія Полатайчука, який, особисто пройшовши через війну на Сході, розуміє гостру потребу у роботі психолога з учасниками АТО/ОСС.

Учасники бойових дій та ветерани отримують психологічну допомогу в основному коли перебувають на лікуванні в самому госпіталі (це групові зустрічі та індивідуальні), також ті що не перебувають на лікуванні, при потребі, можуть звертатись індивідуально - по запису до психолога (через лікуючих лікарів або напряму).

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

В центрі проводяться індивідуальні або групові сеанси, тривалістю 1-1,5 години з наданням корекційної, підтримуючої та релаксуючої психологічної допомоги.

У Чернівцях відкрили групу психологічної підтримки для ветеранів та членів їхніх сімей, фото-1

Учасникам та ветеранам бойових дій насамперед пояснюють фізіологічний компонент наслідків перенесеної війни, зокрема те, що відбувається із мозком людини та її гормонами, вчать, як справлятися з невмотивованою тривогою й роздратуванням, як налагодити свій сон тощо.

Також ця ж інформація пояснюється найближчим членам сім’ї (жінкам, матерям) для того, щоб вони теж розуміли чому та які зміни відбуваються в свідомості та фізіології та як справлятися з цими наслідками і як навчатися з цими наслідками жити.

Також окремо кожну п’ятницю на 10 год проводяться психокорекційні групи підтримки для жінок учасників бойових дій та ветеранів.

Організатори будуть раді будь-якій допомозі у забезпеченні матеріально- технічних умов кабінету.

Для отримання консультації, детальнішої інформації або щоб допомогти розвитку кабінету звертайтеся за телефоном - +380 99 92 64 183.

Читайте також: Кабмін вніс уточнення у правила надання субсидій на ЖКГ: що змінено

Уряд відмінив фіксовану ціну на газ для теплокомуненерго: важливе буковинцям

#волонтерство #психологічна підтримка #благодійність
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...