• Головна
  • Резиденція молоді у Чернівцях: про відкриття центру, нову директорку, проєкти та плани (фото)
Резиденція молоді
16:32, 27 травня
Надійне джерело

Резиденція молоді у Чернівцях: про відкриття центру, нову директорку, проєкти та плани (фото)

Резиденція молоді
Центр молоді у Чернівцях

Центр молоді у Чернівцях

Сьогодні, 27 травня у "Резиденції молоді" пройшла прес-конференція, на якій представили нову директорку центру та сформували фокус-групи для вирішення напрямків діяльності центру молоді у майбутньому. Як функціонуватиме цей центр, які проєкти зможе реалізовувати чернівецька молодь та чим власне буде для чернівчан "Резиденція молоді" читайте у матеріалі 0372.ua.

Молодіжний центр - це установа, що утворюється для вирішення питань соціального становлення та розвитку молоді. У Чернівцях така установа наразі лише одна - МКУ "Резиденція молоді" за адресою вул. Головна, 41.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Молодіжний центр у Чернівцях існує ще з 2018 року, його було створено міською радою і саме відтоді триває процес облаштування цього центру, на який наразі збирають кошти на порталі "Спільнокошт". До речі, долучитися до збору можна за посиланням - project/oblashtuvannya-molodizhnogo-tsentru-rezidentsiya-molodi

На пресконференції молодіжного центру представили нову директорку "Резиденції молоді" - Світлану Олексійчук, яка раніше працювала спеціалісткою управління у справах сім'ї та молоді Чернівецької міськради та ініціювала створення у Чернівцях першого молодіжного центру. 

"Молодіжний центр створений щоб Ви (молодь) ставали кращими і реалізовували себе, ми хочемо навчати молодь і навчатися з нею", - зазначила директорка.

Представники міськради міста також розповіли, що сприяють розвитку молодіжного центру у Чернівцях та утворюють нові інституції, які уже активно функціонують на благо молоді міста.

Офіційне відкриття центру наразі планують провести 1 червня. 

Щодо заходів у центрі розповіли, що планують активно співпрацювати із молоддю міста та заохочувати молодих людей надсилати свої ідеї для їх проведення, а також залучати молодь як слухачів та глядачів. У центрі планують створення лекторію, кворкінгу, зони для перемовин, лаунжзони для відпочинку, невеликої кухні та рецепції із місцями для зберігання речей.

Основний заклик центру до молоді - не стояти осторонь

Організатори зазначають, що потрібно працювати над кооперацією та доєднуватися щоб рівень взаємодії між молоддю був високим. Залучати молодих людей планують і розвагами, наприклад іграми чи цікавими заходами. 

Після прес-конференції серед активної молоді міста утворилися фокус-групи, які обговорили основні напрямки діяльності центру та організаційні питання.

Зокрема планується, що центр працюватиме не за стандартним графіком державних установ, а з 12-13 години і до 22, адже молодь, яка приходитиме сюди більш активна ввечері і щоб ефективно з нею взаємодіяти варто підлаштовуватися. Вихідними попередньо планують зробити неділю та понеділок.

Серед заборон центру планується заборона на куріння, нецензурну лексику, порушення простору інших людей, проведення політичних та релігійних агітацій. Споживання алкоголю у резиденції також буде заборонене, проте розглядатиметься питання щодо його дозволу 1 раз на місяць.

Щодо напрямків роботи центру, то тут планують розвивати творчий потенціал молоді, комунікацію, громадську активність, професійні навики та багато інших аспектів з життя молодих людей. Центр також планує допомагати молодим людям, що постраджали від насильства фізичного або психологічного.

У резиденції молодь зможе також вчитися спілкуванню, завести нових друзів та нові знайомства, долучитися до громадських організацій. У центр можна буде прийти як по допомогу у реалізації своїх ідей та напрацювань, так і на різні заходи, щоб попрацювати чи просто відпочити.

Надалі молодіжний центр має вирішити які напрацювання брати до уваги, а які ні, та як саме остаточно сформувати роботу центру. 

Читайте також: Буковинців запрошують взяти участь у конкурсі «Вікі любить Землю»

Чернівецьке видавництво «Чорні вівці» видали книжку словенської письменниці

#молодіжний центр Чернівці #Резиденція молоді Чернівці #центр молоді у Чернівцях
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...