• Головна
  • Лікування захворювань опорно-рухового апарату в Україні: куди звернутися
Новини компаній
11:28, 31 травня 2021 р.
Надійне джерело

Лікування захворювань опорно-рухового апарату в Україні: куди звернутися

Новини компаній
Лікування захворювань опорно-рухового апарату в Україні

Лікування захворювань опорно-рухового апарату в Україні

Захворювання опорно-рухового апарату змушують багатьох людей постійно страждати від болю у спині. Щороку безліч пацієнтів, навіть у молодому або дитячому віці, отримують невтішні діагнози: остеохондроз, сколіоз, кіфоз та інші. Та головне вчасно розпочати лікування і звернутися до професіоналів, які допоможуть назавжди позбутися проблем із опорно-руховим апаратом.

Лікуванням сколіозу, кіфозу, болю у спині без операцій та після травм в Україні займається "Міжнародний центр корекції постави" Оксани Слінько Академія Грація. Центр пропонує абсолютно новий підхід до профілактики та лікування захворювань спини. Основою лікування є правильна та якісна діагностика захворювання, підбір лікувальних вправ індивідуально для кожного пацієнта за унікальною авторською методикою.

В Академії Грація Ви отримаєте якісну безболісну діагностику без рентгену, після чого для Вас індивідуально підберуть комплекс лікувальних та профілактичних вправ. Таким чином, звернувшись у центр Оксани Слінько, Ви або Ваші рідні зможуть позбутися будь-яких проблем опорно-рухового апарату без хірургічного втручання. 

Лікування сколіозу:

Сколіоз - це досить складне захворювання, яке супроводжується змінами у хребті - зсувом хребців та їх деформуванням. В результаті таких змін відбувається викривлення хребта.

Лікування захворювань опорно-рухового апарату в Україні: куди звернутися, фото-1

Здебільшого визначити причини виникнення сколіозу дуже важко, а виникає він ще у шкільному віці. При помірному сколіозі викривлення хребта можна значно зменшити за допомогою комплексного лікування та послідовної роботи.

В Академії Грація кожному пацієнту після індивідуальної діагностики призначають коригуючі вправи, котрі дозволяють досягти бажаного результату без ліків. Проводити лікування можна в будь-якому віці з подальшим продовженням вдома. На час карантину Центр корекції постави Оксани Слінько також проводить індивідуальні  заняття онлайн та за відеоматеріалами.

Лікування сколіозу у дітей:

Сколіоз здебільшого виникає ще у шкільному віці, коли дитина починає інтенсивно рости, тому його варто лікувати одразу, щоб не мати негативних наслідків у майбутньому. Сколіоз не тільки псує зовнішній вигляд, а й завдає больових відчуттів дитині. 

В групі ризику знаходяться діти, які інтенсивно ростуть, мало рухаються, мали травми хребта або схильні до захворювання генетично. Тож якщо Ваша дитина знаходиться у групі ризику, варто час від часу проходити обстеження у лікарів. Після огляду лікар поставить діагноз і рекомендує комплекс заходів для ефективної корекції вад постави.

Лікування кіфозу:

Кіфоз - це викривлення верхнього відділу хребта. Захворювання відноситься до патологічних, але також не виключено його розвиток на тлі фізіологічного відхилення. У першому випадку розвиток спостерігається в грудному відділі. Оскільки відбувається здавлювання нервових корінців, виникають больові відчуття, страждає організм, порушується його функціональність, з'являється слабкість в ногах і тазові розлади. Важка форма протікає з ускладненнями роботи легенів, серця.

При виявленні захворювання пацієнтам призначають курс лікувальної гімнастики під наглядом спеціалістів, після чого можна продовжувати лікування вдома.

Пам'ятайте, що запорука здоров'я опорно-рухового апарату - вчасна діагностика спеціаліста та ефективне лікування сучасними методами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікування сколіозу #лікування кіфозу #лікування сколіозу у дітей #Академія Грація #лікування болей у спині #лікування сколіозу вдома без операцій після травм
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...