ДТП
18:39, 31 травня 2021 р.
Надійне джерело
ДТП зі смертельними наслідками: на Буковині завершили досудове розслідування
ДТП
4 березня, у селі Тарашани сталася аварія, внаслідок якої травми, несумісні з життям отримав 56-річний пішохід. Винуватцю ДТП загрожує до восьми років позбавлення волі, пише 0372.ua.
Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 27-річний водій автомобіля «Renault» на автодорозі М-19 в селі Тарашани перевищив допустиму швидкість та допустив наїзд на 56-річного місцевого жителя. Від отриманих трав потерпілий помер на місці дорожньо-транспортної пригоди.
Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.
Слідчі поліції зібрали достатню кількість доказів вини кермувальника та передали для розгляду до суду обвинувальний акт щодо буковинця. Йому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Читайте також: Курйоз на телеканалі "Україна": гола жінка вела пряму трансляцію в ефірі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:00
Вчора
19:20
Вчора
18:05
Вчора
16:16
Вчора
15:25
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
08:42, 10 січня
08:42, 10 січня
10:32, 10 січня
live comments feed...
Коментарі