• Головна
  • Міністр Ляшко заявив про перехід з вересня на електронні лікарняні
Е-лікарняні
18:04, 5 червня 2021 р.
Надійне джерело

Міністр Ляшко заявив про перехід з вересня на електронні лікарняні

Е-лікарняні
Е-лікарняні

Е-лікарняні

Повний перехід усіх медичних закладів країни на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність відбудеться з 01 вересня 2021 року. Про це пише Сайт міста Чернівці 0372.ua

До 31 серпня працюватиме перехідна модель впровадження е-лікарняних - заявив  Міністр Ляшко.

Це означає, що з червня по серпень медичні заклади будуть формувати, як медичні висновки про тимчасову непрацездатність, так і видавати паперові листки непрацездатності. Рішення про вид документу, який видається пацієнту для підтвердження його факту тимчасової непрацездатності прийматиме лікар, відповідно до вимог МОЗ.

Відповідний наказ про «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» вже підписаний та пройшов експертизу Мін'юсту.

Звісно, що запроваджені зміни не можуть запрацювати відразу, для цього потрібний час, навчання та роз'яснення для медичних працівників та усіх, хто дотичний до цього процесу.

Але, хочу запевненити, що ми зі свого боку готові підтримувати та додатково пояснювати за потреби. Адже, Міністерство йде до того, щоб зробити процес отримання лікарняного максимально зручним та прозорим.

Пацієнтам більше не доведеться бігати в лікарню за паперовим листком непрацездатності, нести його на роботу, щоб зафіксувати факт тимчасової непрацездатності, а роботодавці уникнуть паперової тяганини з Пенсійним фондом та Фондом соціального страхування у процесі оформлення своєму працівнику виплат за лікарняний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Е-лікарняні #нові правила
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...