• Головна
  • Всі регіони України знаходяться в «жовтій» зоні - МОЗ
Covid-19
15:03, 6 червня 2021 р.
Надійне джерело

Всі регіони України знаходяться в «жовтій» зоні - МОЗ

Covid-19
Всі регіони України знаходяться в «жовтій» зоні - МОЗ

Станом на 6 червня, згідно з інформацією Міністерства охорони здоров'я, в Україні усі регіони та м.Київ знаходяться на жовтому рівні епідемічної небезпеки. 

Про це пише Сайт міста Чернівці 0372.ua з посиланням на  Укрінформ.

Згідно з інформацією на сайті Міністерство охорони здоров'я, ні в жодному регіоні не перевищено рівень госпіталізацій хворих коронавирусной хворобою і показник зайнятості ліжок з киснем.

Так, в Україні, згідно з даними МОЗ, рівень захворюваності становить 84 на 100 тис. Населення при певному показнику 75 на 100 тис. Населення. У 13 областях цей показник нижче визначено.

У Києві, за станом на 5 червня, показник рівня захворюваності COVID-19 становить 165, рівень госпіталізацій складає 16,7 при показнику 60 на 100 тис. Населення, рівень завантаженості ліжок з киснем - 7,5% при граничному показнику 65%.

Також коефіцієнт виявлення випадків інфікування нижче встановленого показника в 4% три дні поспіль у Вінницькій, Закарпатській, Кіровоградській, Луганській, Одеській, Херсонській, Хмельницькій областях.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів прийняв постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 червня, встановлено 4 рівня епідопсності і показники їх визначення.

Зелений рівень дозволяє переглянути підходи до протиепідемічним обмеженням в бік пом'якшення. Він встановлюється одночасно на всій території України, якщо: 1) захворюваність на грип та ГРВІ на території не менше ніж в 13 регіонах менше 50% епідемічного порогу; 2) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР і за визначенням антигену SARS-CoV-2) - менше 5%.

Жовтий рівень діє як базовий на рівні всієї країни. Встановлюється на рівні регіонів.

Помаранчевий - попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може привести до введення посилених обмежувальних протиепідемічних заходів. Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник: захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг; завантаженість ліжок, забезпечених поставками медичного кисню в певних закладах охорони здоров'я - понад 65%; кількість тестувань методом ПЛР і за визначенням антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тис.населення - менше 300; кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення - понад 60; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР і за визначенням антигену SARS-CoV-2) - більше 20%;

Червоний рівень встановлюється на рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищено 2 або більше показників.

 Червоний рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ ​​та НС за ініціативою міністра охорони здоров'я протягом 48 годин. Рішення Державної комісії з питань ТЕБ ​​та НС вступає в силу не раніше ніж через два дня з дати його опублікування. Рішення про скасування червоного рівня приймається в разі досягнення регіоном всіх показників протягом не менше п'яти днів поспіль.

Читайте також:Шестеро двтей потрапили в лікарню відразу після заїзду в дитячий табір

На Буковині минулої доби вдвічі більше здолали COVID-19, ніж захворіли

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#covid-19 #карантин #географія поширення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...