
поліцейська станція
11:14, 2 липня 2021 р.
Надійне джерело
У Чернівцях запрацювали дві оновлені поліцейські станції (ФОТО)
поліцейська станція

фото з відкритих джерел
Оновлені поліцейські станції, які відкрили вчора у Чернівцях, в сукупності обслуговують майже 70 тисяч містян. Одна розташована на вулиці Шептицького в будинку №29, інша ж на вулиці Бетховена, 3, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що На Буковині внаслідок зіткнення легковика та трактора помер 21-річний місцевий житель
Кошти на капітальний ремонт приміщень виділила міська рада, необхідні меблі й офісну техніку придбало Головне управління НПУ в Чернівецькій області. Про це інформує пресслужба поліції Чернівецької області.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.
Так, у поліцейській станції на вулиці Шептицького в будинку № 29 є 4 кабінети, в яких приймають громадян 8 дільничних офіцерів поліції. Їхня територія обслуговування охоплює частину центру Чернівців, Калічанку і район моста на вулиці Руській.
Інша оновлена поліцейська станція розміщується в будинку №3 на вулиці Бетховена та складається з двох кабінетів. Тут працюють троє дільничних офіцерів поліції, які обслуговують частину Чернівців від площі Соборної до Клокучки.
Читайте також: Поліцейські повідомили про підозру буковинцю у вчиненні ДТП зі смертельними наслідками
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:26
Вчора
18:30
Вчора
16:14
Вчора
15:44
Вчора
13:19
Вчора
12:24
Вчора
Спецтема
Оголошення
07:51, 5 травня
00:00, 17 березня
12:01, 2 травня
54
11:35, 3 травня
34
11:35, 3 травня
32
live comments feed...
Коментарі