• Головна
 • Робота у Європі для українців: яких спеціалістів шукають європейські роботодавці
Новини компаній
15:00, 14 липня 2021 р.
Надійне джерело

Робота у Європі для українців: яких спеціалістів шукають європейські роботодавці

Новини компаній
Робота у Європі для українців: яких спеціалістів шукають європейські роботодавці

Ринок праці у Європі завжди потребує працівників із України. Навіть незважаючи на складну сучасну ситуацію з пандемією та різноманітними обмеженнями, наші співвітчизники щороку масово їдуть на заробітки за кордон і заробляють там непогані кошти. Яких спеціалістів з України запрошують працювати та де на Вас чекає високооплачувана робота в Європі?

Роботодавці часто пропонують досить хороші умови для наших заробітчан. Нерідко можна знайти вакансії для чоловіків, жінок і сімейних пар з хорошою оплатою, житлом, гідними умовами праці та заробітною платою. Водночас від українців очікують відповідального ставлення до роботи, хорошої фізичної підготовки, старанності та готовності до праці. Головне завжди пам'ятайте - добре заробити у Європі можна лише якщо відповідально ставитися до своєї роботи і до кінця її виконувати. Якщо Ви вирішили, що працювати за кордоном це для Вас, то можете спробувати самостійно знайти вакансії у ЄС, але щоб зекономити кошти та дорогоцінний час найкращим варіантом буде звернутися у кадрове агентство.

Робота у Європі для українців - кадрове агентство “ЛІДЕР-ЛТД”

На європейському ринку праці пропонують досить багато вакансій для українців. Найпопулярнішими є робота для водіїв міжнародників, будівельників, зварювальників та швачок. Та при зверненні у кадрове агентство вакансія буде підбиратися для Вас індивідуально, залежно від навичок і досвіду, адже в Європу часто потрібні й інші спеціалісти та робітники для різних галузей. Наразі найпопулярнішими напрямками для заробітків українців залишаються Польща, Чехія, Німеччина, Угорщина, Литва, Бельгія.

Робота за кордоном, кадрове агентство ЛІДЕР-ЛТД

Робота за кордоном, кадрове агентство ЛІДЕР-ЛТД

Який же рівень зарплати? Питання, яке найбільше цікавить кожного. У Європі нашим співвітчизникам готові платити біля 1000 євро на місяць і цю суму будуть отримувати звичайні робітники без кваліфікаційних навичок. Працівники ж з кваліфікацією, відповідними навичками та досвідом можуть заробляти від 1200 до 2500 євро залежно від професії та кількості відпрацьованих годин.

Переваги роботи у Європі:

 • Висока оплата праці, яка здійснюється погодинно або залежно від виробітку.
 • Хороші умови праці з наданням місця для проживання часто безкоштовним або за мінімальну плату.
 • Можливість кар’єрного росту та отримання місця роботи на постійній основі.

Чому варто співпрацювати з кадровим агентством ЛІДЕР-ЛТД

Якщо Ви знаходите роботу через кадрове агентство, отримуєте економію часу та сил на самостійне вирішення усіх питань щодо працевлаштування, поїздки та комунікації з роботодавцем, що однозначно є великою перевагою.

Робота в Європі, Кадрове агентство ЛІДЕР-ЛТД

Робота в Європі, Кадрове агентство ЛІДЕР-ЛТД

Кадрове агентство LEADER-LTD пропонує:

 • Індивідуальний підбір вакансії згідно із Вашими знаннями, кваліфікацією та досвідом.
 • Повний супровід від подачі заявки на вакансію до виїзду за кордон та українсько або російськомовного координатора після виїзду, до якого можна буде звернутися для вирішення усіх питань.
 • Допомогу в організації поїздки за кордон.
 • Візову підтримку та надання необхідних документів для відкриття візи.
 • Набір працівників на вакансії з усіх куточків України.
 • Роботу як для кваліфікованих робітників, так і для людей без досвіду і особливих навичок.
 • Вчасне ознайомлення з правилами в’їзду до тієї чи іншої країни, які наразі часто змінюються у зв’язку із пандемією коронавірусу.

Тож звертайтеся у кадрове агентство та довірте пошук роботи саме для Вас професіоналам!

Ознайомитися з актуальними вакансіями та отримати безкоштовну консультацію можна на офіційних сторінках компанії ЛІДЕР-ЛТД у соцмережах:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота за кордоном #робота у європі #робота для водіїв у ЄС #робота для будівельників у німеччині #вакансії для роботи в Європі #кадрове агентство лідер лтд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...