
Трагедія
13:16, 29 липня 2021 р.
Надійне джерело
На Харківщині 13-річного хлопця підозрюють у вбивстві шестирічної дівчинки
Трагедія

У Харківській області поліція встановила причетного до смерті шестирічної дівчинки. Мирослава Третяк зникла 28 липня у Старому Салтові. Правоохоронці кажуть, що ймовірним вбивцею є 13-річний місцевий мешканець. Про це повідомляє поліція Харківської області, пише 0372.ua.
Моторошна історія сталася на Харківщині - там під час прогулянки зникла шестирічна дівчинка. Потім її знайшли мертвою, а у вбивстві підозрюють 13-річного підлітка.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.
Шестирічна Мирослава Третяк вдень у середу, 28 липня, пішла на прогулянку у селищі Старий Салтів. Коли дівчинка о 18:00 не повернулася, її батьки звернулися до поліції та волонтерів. Почалася пошукова операція.
Близько 11-ї години ночі Мирославу знайшли мертвою біля річки Старий Салтів. При цьому, у місцевих пабліках повідомили, що дівчинку зґвалтували. Однак цю інформацію поки що не підтверджують.
У вбивстві відразу почали підозрювати 13-річного місцевого жителя. Зранку, 29 липня, поліція Харківської області підтвердила цю версію.
Наразі поліція з‘ясовує всі обставини, а також готує клопотання до суду про дозвіл на допит малолітнього підозрюваного та поміщення його до приймальника-розподільника для дітей.
Читайте також: На Буковині небайдужих просять здати кров для молодої дівчини, яка постраждала у ДТП
На Буковині травмованого у результаті ДТП хлопчика під'єднали до апарату ШВЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:33
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
19:34, 22 квітня
04:04, 20 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
live comments feed...
Коментарі