• Головна
  • Детектор брехні (поліграф) в Чернівцях – безпека вашого бізнесу
Новини компаній
09:36, 2 серпня

Детектор брехні (поліграф) в Чернівцях – безпека вашого бізнесу

Новини компаній

Професійний поліграфолог надає послуги з перевірок персоналу підприємств міста Чернівці на поліграфі (детекторі брехні). Працюю без посередників та готовий вирушити за адресою замовника, у своїй роботі дотримуюся принципу абсолютної конфіденційності. Проводжу перевірки у Чернівцях на поліграфі з 2015 року українською, російською, англійською, італійською та іспанською мовами, точність дослідження складає до 99%. Замовнику надається можливість бути присутнім на перевірці детектором брехні (поліграф) у місті Чернівці https://biznes-poligrafolog.com/chernovcy

Детектор брехні (поліграф) в Чернівцях – безпека вашого бізнесу, фото-1

Перевірка на поліграфі для будь-якого бізнесу в місті Чернівці

Більшість сфер сучасного бізнесу у Чернівцях потребує разових або періодичних перевірок чесності та сумлінності співробітників компаній. Особливо це актуально для фінансової сфери, торгівлі, страхування, державних структур та виробництва ювелірних прикрас. Детектор брехні у місті Чернівці дає можливість перевірити достовірність інформації, зазначеної кандидатом на посаду в анкеті або резюме, щодо реальних причин звільнення з попереднього місця роботи або імовірних кримінальних фактів його біографії. Поліграф також дозволяє визначити схильність до азартних ігор, алкоголю, встановити факти розкрадання або розголошення важливої ​​інформації.

Найчастіше послуги поліграфу замовляють представники середнього і великого бізнесу у Чернівцях, які приймають співробітників на посади фінансистів, бухгалтерів, топ-менеджерів. Експерт, що проводить дослідження на детекторі брехні, ставить питання стосовно професійної діяльності співробітника, а сама процедура займає 1,5-2 години. Поліграф реєструє психофізіологічні процеси, які відбуваються в організмі людини, коли вона говорить неправду.

Види перевірок персоналу на детекторі брехні у місті Чернівці

Пропоную проведення наступних видів перевірок на поліграфі для вашого бізнесу у місті Чернівці:

  • Використання детектора брехні при підборі персоналу – коли необхідно перевірити правдивість даних, вказаних кандидатом в резюме, з’ясувати справжню причину звільнення с попередньої посади, виявити інші фактори ризику для вашої компанії.
  • Планові перевірки персоналу компанії (щорічні чи щоквартальні) – поліграф дає можливість виявити або попередити нанесення збитків співробітниками компанії з її керівного складу – фінансовим директором, головним бухгалтером, керівником відділу закупівель, головним інженером, начальником служби безпеки тощо.
  • Проведення службових розслідувань на детекторі брехні – виявлення винуватців крадіжок, недостач, розкриття механізмів шахрайств, отримання хабарів, зливання інформації конкурентам.
  • Перевірка на поліграфі співробітників, що звільняються – для розкриття справжніх причин звільнення (перехід до конкурентів, організація аналогічного бізнесу тощо).
  • Завдяки детектору брехні можна визначити ступінь провини співробітників в конфліктах та інших спірних ситуаціях, коли звичайні методи розслідування не дали результату. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Детектор брехні #Поліграф #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...