
Акція
18:03, 12 серпня 2021 р.
Надійне джерело
У Чернівцях стартувала акція «Молодь – донорство – здоров’я»
Акція

Колектив управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації здав кров, давши таким чином старт спільній із центром служби крові акції, пише 0372.ua.
Ініціативу «Молодь – донорство – здоров’я» приурочили до 30-річчя святкування Дня Незалежності України.
Нагадуємо: У Чернівцях триває спорудження 50-метрового флагштока із Державним прапором
Очікується, що вона популяризуватиме процедуру серед молодих людей, адже вони є найкращим донорським контингентом.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.
Зробити добру справу запрошують усіх охочих. Сміливці отримають заохочувальні подарунки. Акція триватиме до 24 серпня.
Читайте також: У обласній науковій бібліотеці презентують посібник, присвячений Леонідові Каденюку
Сергій Осачук зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом Кіпру в Україні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:08
Вчора
14:33
20 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:30, 19 червня
10:09, 18 червня
12:51, Вчора
10:30, 9 червня
Коментарі