• Головна
  • Двоє буковинців потрапили у півфінал національної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021
Відзнаки
14:36, 16 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Двоє буковинців потрапили у півфінал національної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021

Відзнаки
Двоє буковинців потрапили у півфінал національної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021

Двоє буковинців потрапили у півфінал національної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021. У ТОП-50 увійшли Микола Попадюк з Чернівців та Маріанна Климчук з Долішнього Шепоту, пише 0372.ua.

Микола Попадюк викладає всесвітню історію, громадянську освіту, історію України, правознавство та основи критичного мислення. Він навчає дітей у Чернівецькому ліцеї № 10.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Маріанна Климчук викладає англійську мову у дистанційній школі «Меридіан». Вона вже неодноразово потрапляє у ТОП-50 найкращих вчителів країни за версією Global Teacher Prize Ukraine. Її учні складають Кембриджські іспити, беруть участь у програмі міжнародного обміну FLEX.

Довідка:

Global Teacher Prize – це світова щорічна «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Національну премію ініціювала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році. Її мета – відзначити внесок українських вчителів і підняти престиж професії педагога. Переможець отримує 250 тисяч гривень, рік навчання та поїздку на світовий освітній форум.

Читайте також: Смертельна ДТП поблизу Чернівців: в аварії загинула 21-річна дівчина

Рівень зарплат міських голів України: скільки заробляє мер Чернівців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #премія #вчителі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...