• Головна
  • На Буковині завершують ремонт дороги Н-03, що неподалік села Рингач
Ремонт доріг
20:05, 16 серпня 2021 р.
Надійне джерело

На Буковині завершують ремонт дороги Н-03, що неподалік села Рингач

Ремонт доріг
Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

На Буковині завершують капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги Н-03 «Житомир – Чернівці», що неподалік села Рингач, пише 0372.ua.

Ще рік тому ділянка, розташована у зсувній зоні і на перезволожених ґрунтах, перебувала у жахливому стані. Сьогодні ж тут нове якісне покриття для безпечної та комфортної їзди Буковиною.

Як ідеться у повідомленні Служби автомобільних доріг Чернівецької області, тут виконали складний комплекс земляних робіт. Торік влаштували буронабивні ін’єкційні палі, дренажну систему, швидкотоки, встановили спеціальні колодязі, укріпили схили дороги габіонними конструкціями.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Продовжили ремонт навесні 2021 року, щоб у ґрунтів був час стабілізуватися.

На Буковині завершують ремонт дороги Н-03, що неподалік села Рингач, фото-1

Тут повністю замінили дорожній одяг, укріпивши його основою із щебенево-піщаною сумішшю, забезпечили водовідведення, нанесли горизонтальну дорожню розмітку, встановили дорожні знаки та бар’єрне огородження.

Роботи тривали у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Читайте також: СБУ ліквідувала масштабну схему збуту наркотиків на Буковині

На Буковині просять допомогти молодому хлопцю, який потребує заміни суглобів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт #дорога #траса
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...