• Головна
  • Чи потрібні інтимні гри в шлюбі? - поради сексолога
Відносини
22:04, 22 серпня
Надійне джерело

Чи потрібні інтимні гри в шлюбі? - поради сексолога

Відносини
Чи потрібні інтимні гри в шлюбі? - поради сексолога

Інтимні гри - це не тільки переодягання в медсестру або вчительку. Це вміння чути партнера і фантазувати.  Відносини - штука тонка. Їх постійно потрібно підживлювати, зміцнювати, а рутину і згасання розпалювати своїми руками і діями. Іншими словами, якщо сексуальне життя трохи стихло, але кохання живе, то не потрібно обходити стороною інтимні гри. Чи варто звертати увагу на сексуальні ігри в шлюбі і що це дасть розповіла tochka.net сексолог Анастасія Гарбарук.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Чоловік викликав патрульних через відсутність сексу з дружиною

Якщо пара переживає сексуальну кризу, це говорить про те, що пара до цього моменту не розуміє, що їх генерує, стимулює і збуджує один в одному. У них немає досвіду діалогів. 

У таких випадках дуже допоможуть гри: "Еродій", "Лупі", "Сексополія", WanderSex. Остання, наприклад, має 4 рівня ( "Розмови", "Ніжність", "Ласки", "Секс"). Потрібно буде розповісти свою найдурнішу фантазію, або найнездійсненну фантазію.

Ці ігри стимулюють мозкову діяльність, фантазію, логіку, аналіз. Також підштовхують на дії: "проімітуйт оргазм" або "покажи оголене плече". Такі ігри дають можливість помічати в партнерах те, чого не помічали раніше. Але є також і небезпека. Гра спрямована на асимілювання досвіду. Тобто на психологічну переробку, щоб взяти якісь інструменти з цієї гри і застосовувати їх в стосунках, якщо коли-небудь станеться фон згасання. - розповідає сексолог Анастасія Гарбарук.

Пара переживає сексуальну кризу тоді, коли не вміє працювати з досвідом Койтуса (сексу), досвідом флірту чи досвідом збудження. Часто пари не можуть цей досвід застосовувати в житті.

Увага сексуальна спрямована не тільки умовно на ліжко, але і на те, як вона готує, як вона вигинається, як цілується, як він йде, як він витирає себе після душу і т.д. Такі моменти, якщо пара візуально помічає, то рідше потрапляє в сексуальні кризи

Втім, такі пари можуть потрапляти в сексуальні кризи через зовнішні стимулятори. Умовно, через пандемію, карантин, смерть близької людини і т.д. Це все фонові моменти, які не залежать від пари. Лібідо може згасати на підставі не того, що розлюбив (а) дружину / чоловіка, а через те, що зараз багато негативних обставин.

Норматив відносин — це коли двоє людей в парі згодні на сексуальні експериментальних удвох і не відчувають ніяких токсичних переживань. Що таке токсичні переживання?

Це, наприклад, токсичний сором, страх, відраза, роздратування. Найважливіше тут, щоб не було поступкою, компромісів, щоб це було бажання з двох сторін. Якщо хоча б одна людина в цій парі страждає від токсичних переживань, то спочатку від них потрібно позбавитися, а потім вже розвивати фантазію.

Психологи: Тато впливає на життя дочки більше, ніж мама

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відносини #сексуальні ігри #поради сесолога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...