
Вакцинація
13:01, 8 вересня 2021 р.
Надійне джерело
Буковина запроваджує інформаційну платформу із даними про вакцинацію освітян
Вакцинація

Буковина першою в Україні запроваджує відкриту інформаційну платформу із даними про вакцинацію освітян. Про це під час брифінгу заявив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, передає 0372.ua.
Дашборд уже працює у тестовому режимі. Тут можна знайти школи усіх територіальних громад краю та з’ясувати, скільки відсотків працівників вакцинувалися у кожній із них.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.
За словами Сергія Осачука, в ОДА вирішили зробити ці дані відкритими, бо прагнуть максимальної прозорості у питанні роботи шкіл після виходу області із «зеленої» зони карантину.

Як відомо, в умовах «жовтого» рівня епідемічної небезпеки очно працюватимуть лише ті заклади освіти, де вакцинувалися мінімум 80% колективу. Решта перейдуть на дистанційне навчання.
Знайти дашборд можна на сайті адміністрації за посиланням ?? https://bukoda.gov.ua/covid19
Інформацію на платформі оновлюватимуть щотижня.
Читайте також: Протягом 7-9 вересня на території Буковини відбуваються тренувальні навчання поліції
Ситуація загрозлива: на Буковині за минулу добу зафіксували майже дві сотні хворих на ковід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:33
Вчора
10:56
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:10, 21 квітня
15:09, Вчора
16:55, 1 травня
4
11:21, 28 квітня
12:12, 26 квітня
live comments feed...
Коментарі