• Головна
  • Вогонь поширився швидко: на Буковині ледь не згоріла хата
пожежа
11:30, 10 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Вогонь поширився швидко: на Буковині ледь не згоріла хата

пожежа
фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Пожежа сталася на Вижниччині минулої доби. Полум’я охопило житловий будинок, у результаті чого вогнем були пошкоджені домашні речі, частково перекриття та покриття будинку, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раінше, що Буковинські поліцейські затримали умовних розбійників та успішно завершили навчальну спецоперацію

У смт Берегомет Берегометської ТГ Вижницького району вчора, 9 вересня, сталася пожежа у житловому будинку. Про це інформує пресслужба ГУ ДСНС у Чернівецькій області. 

Зазначається, що на спецлінію 101 зателефонували місцеві мешканці та повідомили, що горить будинок їх сусідів. Оскільки стіни будівлі були дерев’яними, вогонь розповсюджувався досить швидко.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Рятувальники з міста Вижниці та смт Берегомет ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на момент прибуття. Полум’я пошкодило меблі та домашні речі, частково перекриття та покриття будинку. Причина пожежі встановлюється.

Також через коротке замкнення електромережі сталася пожежа  житловому будинку у селі Крутеньки Хотинської ТГ Дністровського району. Внаслідок пожежі згоріли кухонні меблі, побутова техніка, речі домашнього вжитку, проте будинок був врятований від знищення.

Ще три пожежі минулої доби було ліквідовано у Чернівецькому, Дністровському районі та місті Чернівці.

Читайте такожНа Буковині виявили незаконні перевезення лісодеревини (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #житловий будинок #рятувальники #Буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...