• Головна
  • Шестеро засуджених, які відбувають покарання на Буковині, потрапили до реєстру педофілів
Реєстр
10:23, 2 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Шестеро засуджених, які відбувають покарання на Буковині, потрапили до реєстру педофілів

Реєстр
Шестеро засуджених, які відбувають покарання на Буковині, потрапили до реєстру педофілів

За клопотаннями Дністровської окружної прокуратури впродовж жовтня поточного року судом винесено відповідні ухвали про включення до вказаного Реєстру шести осіб, які засуджені за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх та відбувають покарання у ДУ «Сокирянська виправна колонія № 67», пише 0372.ua.

Нагадуємо: На Буковині засудили начальницю одного з відділень «Укрпошти» яка привласнювала гроші

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Доступ до Реєстру матимуть прокурори, слідчі та інші уповноважені особи Національної поліції та Державного бюро розслідувань.

Крім того, право на отримання інформації щодо факту перебування конкретної особи в Реєстрі мають керівники освітніх закладів, закладів охорони здоров’я або іншої установи та організації, зобов’язаної здійснювати нагляд за малолітніми особами.

Наприкінці жовтня в Україні запрацював Єдиний реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх дітей. Даний реєстр – це електронна база даних про осіб, які засуджені за сексуальні злочини, вчинені щодо дітей віком до 14 років, а також осіб, судимість яких за такі злочини знята або погашена в установленому законом порядку.

Читайте також: На Буковині сталась смертельна аварія, загинули водій та пасажир мотоблоку

Незаконне поводження зі зброєю, вирощування та зберігання наркотичних засобів – судитимуть буковинця

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #реєстр педофілів #злочин #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...