
Кордон
12:23, 10 листопада 2021 р.
Надійне джерело
На кордонах України спостерігається збільшення потоків мігрантів– Євгеній Єнін
Кордон

МВС спостерігає за ситуацією на кордонах Польщі, Литви та Латвії з Білоруссю, яка динамічно ускладнюється і має ознаки подальшої ескалації. Водночас спостерігається збільшення потоків мігрантів до прикордонних регіонів України, пише 0372.ua.
Нагадуємо: У 17 школах Чернівців вакциновані 100 % працівників: список закладів
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін в коментарі РБК-Україна.
«Сусідні держави, вдаються до гібридних технологій «збільшення потоків біженців» передусім у прикордонних регіонах України з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації. Це ганебна спроба влаштувати в Україні міграційну кризу", - сказав перший заступник міністра.
Євгеній Єнін зазначив, що за останній тиждень на ділянці білоруського-українського кордону затримали двох громадян Куби. Вони незаконно потрапили в Україну з території Білорусі та планували надалі піти до Польщі.
«Оперативними підрозділами здійснюється постійний моніторинг ситуації навколо даної проблематики, в тому числі і у середовищі осіб, які можуть сприяти організації таких каналів міграції», - зауважив перший заступник міністра.
Читайте також: У буковинця вилучили канабіс вартістю майже 3 мільйони гривень
Справи Майдану: про підозру повідомили 9 ексчиновникам часів Януковича
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:35
Вчора
19:20
Вчора
18:37
Вчора
16:35
Вчора
15:43
Вчора
14:20
Вчора
Спецтема
Оголошення
09:56, 19 червня
22:30, 24 червня
40
16:01, 19 червня
128
18:44, 24 червня
5
17:07, 22 червня
2
live comments feed...
Коментарі