
Коронавірус
18:31, 10 листопада 2021 р.
Надійне джерело
Названо 7 областей, де COVID пішов на спад: чи є в списку Буковина
Коронавірус

В Україні протягом останніх трьох днів почала покращуватись ситуація з коронавірусом у семи областях. Йдеться як про кількість нових випадків COVID-19 за добу, так і про динаміку госпіталізації пацієнтів. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну, пише 0372.ua.
Нагадуємо: За добу в Чернівецькій області 387 нових хворих на коронавірус
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
Він нагадав, що у «червоній зоні» карантину залишаються більшість регіонів України, проте експерти та лікарі починають фіксувати перші прояви стабілізації ситуації з коронавірусом. Особливо це стосується тих областей, які першими потрапили до «червоної» зони карантину.
«Зокрема, за останні три дні бачимо уповільнення динаміки госпіталізацій у Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Херсонській, Харківській та Чернівецькій областях», - сказав прем'єр.
Він також навів статистику за останній тиждень, згідно з якою дев'ять із десяти госпіталізованих з коронавірусом були не щеплені.
Читайте також: У 17 школах Чернівців вакциновані 100 % працівників: список закладів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
13:13
Вчора
12:56
Вчора
10:10
Вчора
08:47
Вчора
20:41
11 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:15, 27 червня 2024 р.
20:13, 6 липня
live comments feed...
Коментарі