
відсторонені освітяни
12:12, 15 листопада 2021 р.
Надійне джерело
У Чернівцях школярі повернулися за парти: скільки освітян відсторонили
відсторонені освітяни

фото з відкритих джерел
У Чернівцях відновили очне навчання у 47 школах різних форм власності. Не приступили до роботи через відсторонення 18 працівників, з них 6 - педагоги, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше про Очне навчання у Чернівцях: скільки шкіл залишилися на дистанційці
Про це Суспільному розповіла головний спеціаліст відділу комунікацій управління комунікацій Анастасія Кокоячук. Так, станом на 15 листопада у Чернівцях очне навчання відновили у 43 школах комунальної власності та у чотирьох приватних.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
На дистанційному навчанні вчаться у ліцеї №2, там тривають ремонт за проєктом НЕФКО та в школі №4, там під час проведення ремонту на горищі обвалилася стеля в одному з класів.
Наразі у закладах відсторонили від роботи 18 працівників. З них шість педагогів, решта — технічний персонал.
Читайте також: Школи Буковини отримають майже півтори тисячі сучасних ноутбуків (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:08
Вчора
19:43
Вчора
14:31
Вчора
11:39
Вчора
09:42
Вчора
19:19
2 травня
18:06
2 травня
16:49
2 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:05, 27 квітня
2
21:20, Вчора
4
11:36, Вчора
8
19:10, 21 квітня
live comments feed...
Коментарі