• Головна
 • Регулювання (встановлення) дотягувачів для дверей: як вибрати дверний дотягувач?
Новини компаній
13:00, 16 листопада

Регулювання (встановлення) дотягувачів для дверей: як вибрати дверний дотягувач?

Новини компаній

Дотягувач — це допоміжний елемент, який надає змогу продовжувати функціональний хід міжкімнатних та вхідних дверей. Механізм дозволяє повільно та плавнозачиняти двері, що захищає їхню цілісність, та сприяє тривалому строку служби. Також додамо, що деякі дотягувачі дверей мають стопор, який може фіксувати механізм у певному положенні.

У компанії Світ Замків виділяють такірізновиди дотягувачів:

 • верхній тип кріплення. Такі пристрої закріплюються на верхній ділянці дверей. Бувають колінні та слайдові, які відрізняються за способом передачі енергії;
 • нижній тип кріплення або підлоговий. Монтуються в підлогу та виконують роль додаткової точки опори;
 • приховані. Такі механізми можуть бути сховані в конструкції дверей або кріплень. Зазначимо, що крім більш приємного вигляду дверей, приховані дотягувачі характеризуються більшим строком служби.

Зупинимось на деяких типах окремо. Верхні дотягувачі характеризуються легкістю монтажа та надійністю. Якщо говорити про підлогові моделі, то їх обирають більше через естетичну складову. Потрібно відмітити, що такі елементи встановлюються ще на етапі ремонту. Одна частина приладу встановлюється на підлозі, інша — на стелі.

Приховані моделі використовуються для міжкімнатного полотна дверей, та виконують естетичну функцію. Додамо, що також існує класифікація за вагою та габаритами. До перших класів відносять пропозиції для легких міжкімнатних полотен, а останні — для важких сталевих конструкцій.

Купити недорого та замовити дотягувачі можна в інтернет-магазині Svitzamkiv. Доставка здійснюється всією територією України.

Регулювання (встановлення) дотягувачів для дверей: як вибрати дверний дотягувач?, фото-1

Як правильно вибрати дотягувач дверей

У компанії Світ Замків рекомендують дотримуватися таких правил під час вибору дотягувачів:

 • визначитися із типом механізму. Для початку потрібно дізнатися масу полотна. Якщо неправильно вибрати модель, то існує велика ймовірність швидкої поломки дотягувача;
 • не потрібно встановлювати дотягувач при ширині полотна понад 1,6 метра;
 • встановіть два механізми на великі конструкції;
 • зверніть увагу на додаткові функції. Окремі пропозиції мають системи регулювання відкривання та закривання, щодає змогу фіксувати двери в певному положенні на певний час. Також існують моделі з термозаслонкою, що дозволяє використовувати пристрій у зовнішньому комплекті дверей, адже так можна витримувати перепади температур.

Зауважимо, що кінцева ціна може відрізнятися залежно від наявності додаткових опцій та типу дотягувача.

Регулювання (встановлення) дотягувачів для дверей: як вибрати дверний дотягувач?, фото-2

Як правильно встановити дотягувач для дверей

Для початку зазначимо, що підлогові чи приховані комплекти встановлюються на етапі проєктування та потребують спеціального обладнання. Тому встановити такі пристрої своїми руками досить важко. Якщо говорити про накладний тип, то такі моделі можна встановити власноруч. Компанія Світ Замків рекомендує встановлювати дотягувач у такій послідовності:

 • помітьте місце монтажу. Для цьогопритуліть готовий механизм до полотна, та позначте місця, де потрібно поставити кріплення;
 • виконайте монтаж механізму завдяки саморізам. Це дозволить зафіксувати пристрій до рами та лиштви;
 • коригування результату. Коліно важеля повинно знаходитися під кутом 90 градусів. У деяких випадках цей процес потребує доопрацювання;
 • випробування додаткових функцій систем регулювання закривання та відкривання.

Купити недорого та замовити дотягувачі можна в інтернет-магазині Svitzamkiv. Доставка здійснюється всією територією України.

Регулювання (встановлення) дотягувачів для дверей: як вибрати дверний дотягувач?, фото-3

Регулювання дотягувача

Після встановлення пристрою потрібно пройти етапи його калібровки, що дозволяє налагодити його роботу. Регулювання відбувається в таких випадках:

 • наявність «хлопання» дверей. На перший погляд така проблема є незначною, проте це впливає негативно впливає на важіль та інше елементи конструкції. Також виникає неприємний звук, який дратує людей;
 • механізм недотягує двері до повного закриття. Основна причина — провисання стулки, що потребує коригування та центрування полотна.

Додамо, що цей пристрій потрібно коригувати залежно від пори року. Так, взимку дверімають зачинятися швидше, а влітку повільніше.

Якщо у вас є питання з придбання та встановлення дверної фурнітури, звертайтеся до спеціалістів компанії Світ Замків, які пояснюють усі нюанси використання дотягувачей для дверей. номер телефону: +38 (050)-074–13–30, +38 (097)-281–11–34.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...