
Подія
19:05, 20 листопада 2021 р.
Надійне джерело
Резиденція для мисткинь і митців з України й Німеччини ANABASIS запускає онлайн-платформу
Подія

23 листопада, в день народження одного з найважливіших німецькомовних поетів ХХ століття Пауля Целана, відбудеться запуск онлайн-платформи, що вміщує 10 робіт, виконаних учасницями та учасниками німецько-української резиденції ANABASIS, пише 0372.ua.
Нагадуємо: "Маланка-фест" в Чернівцях: стало відомо, коли проведуть фестиваль
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
Платформу складають проєкти, в яких автор(к)и за допомогою нових медіа та сучасних художніх практик досліджували питання ідентичності та постгуманізму. У їхніх роботах задіяні різноманітні медіа: від фотографії та відео до AR-об'єктів.
Щоб взяти участь у запуску платформи, слід 23 листопада о 20:00 перейти за посиланням anabasis.space. Крім робіт резиденток і резидентів, можна буде дізнатись про історію проєкту та поспілкуватися із організатор(к)ами та декотрими з мисткинь та митців за допомогою функції чату, що буде доступна на сайті тільки в день запуску.
Читайте також: У Чернівцях відокремлений підрозділ ВМГО «АЙСЕК в Україні» провів найбільший молодіжний форум Буковини
16 листопада відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:22
Вчора
19:42
Вчора
18:28
Вчора
16:28
Вчора
14:48
Вчора
11:49
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:51, 5 травня
00:00, 17 березня
13:43, 1 травня
1
live comments feed...
Коментарі