• Головна
  • Де можна оформити кредит онлайн через Дія?
Новини компаній
11:00, 27 листопада 2021 р.

Де можна оформити кредит онлайн через Дія?

Новини компаній

З введенням в Україні системи Дія відпала необхідність мати при собі паперові оригінали документів, відтепер, всі вони можуть перебувати в електронному вигляді в системі Дія, і цього буде достатньо для підтвердження особи громадянина.

Кредитно-фінансові організації поступово переходять на роботу через додаток Дія. Подавати заявку на кредит онлайн в деяких МФО можна через систему Дія, без надання сканів оригіналів документів і зайвих перевірок.

Де можна оформити кредит онлайн через Дія?, фото-1

Як пройти верифікацію через додаток Дія?

Отримати позику онлайн протягом декількох хвилин можна в мікрофінансової організації (МФО). Для цього знадобиться тільки дані паспорта та ідентифікаційний код. Гроші прийдуть на банківську карту в будь-який час дня і ночі. Весь процес оформлення доступний у віддаленому режимі онлайн.

Багато МФО надають перший кредит під 0,01%, що є дуже вигідною пропозицією для клієнта, оскільки йому треба повернути тільки розмір самого кредиту. Користування програмою Дія набагато спростило і прискорило процедуру ідентифікації нових клієнтів кредитно-фінансових організацій.

Класичне оформлення кредиту онлайн передбачає надання сканів паспорта клієнта, а також персональної фотографії з паспортом в руках. Клієнт повинен був заповнювати реєстраційну анкету, вказуючи номер і серію свого паспорта. Інформація перевірялася скорингової системою, після чого на електронну пошту позичальника приходило повідомлення з прийнятим рішенням по його заявці.

Якщо ви використовуєте програму Дія відпала необхідність введення серії паспорта і його номера. Все, що потрібно - це підтвердити особистість через систему Дія, що істотно прискорює процес оформлення заявки, а також збільшує рівень захищеності персональних даних. Додаток Дія має бути встановлено на смартфоні клієнта. У самому додатку повинен бути зареєстрований паспорт у вигляді ID-карти або закордонний паспорт. Всі дані через додаток Дія передаються в зашифрованому вигляді, що суттєво підвищує захист персональних даних.

Використовуючи додаток Дія, клієнт може оформити кредит у віддаленому режимі, навіть якщо під рукою немає оригіналів документів, що підтверджують його особу. Підтвердивши свою особистість через додаток Дія, клієнт має можливість отримати кредит або оформити покупку в магазині протягом 5-10 хвилин.

Заходи безпеки

Треба розуміти, що додаток Дія не є панацеєю від усіх бід. Клієнт повинен дотримуватися обов'язкові запобіжні заходи. В першу чергу треба подбати про захист своєї SIM-карти, щоб шахраї не отримали до неї доступ. Найпоширеніший прийом - це заміна СІМ-карти в віддаленому режимі. Щоб цього не сталося, необхідно прив'язати свою СІМ-карту (номер телефону) до паспорту, в такому випадку перевипустити карту можна тільки при наявності оригіналу паспорта власника карти.

Також не слід зберігати в браузері паролі доступу до електронної пошти, різним платіжних сервісів. Паролі слід вводити вручну і періодично їх міняти. Ні в якому разі не слід переходити за підозрілими посиланнями, відповідати на незнайомі номери, надавати будь-які персональні дані по телефону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...