• Головна
  • Презентація фотопроєкту "Невидимки" у Чернівцях. Його учасниками стали діти, які зазнали насильства в родині.
Насилля в родині
15:26, 26 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Презентація фотопроєкту "Невидимки" у Чернівцях. Його учасниками стали діти, які зазнали насильства в родині.

Насилля в родині
Презентація фотопроєкту "Невидимки" у Чернівцях. Його учасниками стали діти, які зазнали насильства в родині.

Мета акції: привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Благодійний фотопроєкт «Невидимки» має привернути увагу до проблеми дітей, що стали свідками домашнього насилля. Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднила керівниця благодійного фонду "Я майбутнє України" Марта Левченко.

«У суспільстві немає достатнього розуміння, що дитина, яка роками зростає в сім’ї, де регулярно чиниться насильство, має в майбутньому серйозні наслідки у фізичному та психічному здоров’ї. Це згубно впливає на її розвиток, становлення особистості і світогляду, і часто має невідворотні наслідки для психічного та фізичного здоров’я. Мами, які роками терплять насилля над собою заради ідеї, що «дітям потрібен тато», не усвідомлюють, що стають причиною глибокої дитячої травми. А кожен день зволікання наносить дітям ще більшу шкоду. Дитячий розум та свідомість не готові до подібних жахіть, і стрес, який вони переживають в такому «дитинстві», часто ставить хрест на їх успішному і щасливому майбутньому», – повідомляє керівниця.

У проєкті взяли участь підопічні кризового центру "Місто добра". Це серія з 12 фото та історій дітей, які можна переглянути за посиланнямhttps://misto-dobra.com.ua/nevidimki/.Однією з героїнь фотопроєкту є 11-річна Ліля. Декілька років вона була свідком жорстоких знущань над мамою. «Тато бив, гвалтував та ув’язнював маму». Ліля та її молодші сестри й брат були заручниками тата, який маніпулював ними, втягував їх у конфлікт, лякав смертю мами, і доводив їх маму до суїциду. Як наслідок, в дівчинки зруйнувався портрет нормальних стосунків у сім’ї. Вона боїться чоловіків. Постійно захищає молодших від будь-якої критики»,– сказано в історії дівчинки.

«З дітьми працюють психологи, проте часто наслідки переживань неможливо виправити повністю. Іноді фахівці діагностують у дітей важкі діагнози, спричинені травмою насилля»,– йдеться у дописі М. Левченко.

Діти-свідки насильства – також є безпосередніми жертвами насильства. І цей проєкт покликаний озвучити проблеми таких дітей, зробити їх видимими! Люди, які потерпають від домашнього насильства, можуть звернутися в кризовий центр «Місто добра», обласний центр соціально-психологічної допомоги або на гарячу лінію запобіганню домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації «Ла Страда»: 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Насилля в родині
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...