• Головна
  • Книжковий фастфуд чи повноцінне меню: у Чернівцях відбувся бібліобранч (ФОТО)
книги
11:15, 17 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Книжковий фастфуд чи повноцінне меню: у Чернівцях відбувся бібліобранч (ФОТО)

книги
фото МААСС

фото МААСС

У науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка у Чернівцях провели бібліобранч на тему «Скажи, що ти читаєш?». Захід організований на підтримку Національного тижня читання, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У Чернівцях відбудеться науково-просвітницький захід “15x4 Chernivtsi”

Про це повідомляє МА АСС. Так, гості круглого столу говорили про те, чим відрізняється книжковий фастфуд від повноцінного меню.

До бібліотеки імені Михайла Івасюка запросили чиновників, священників, лікарів, бізнесменів, журналістів. Фахівці бібліотеки запевняють, що вся друкована інформація – це як їжа для мозку. І варто замислитись, що обрати – фастфуд чи повноцінне корисне меню.

Книжковий фастфуд чи повноцінне меню: у Чернівцях відбувся бібліобранч (ФОТО), фото-1, фото МА АСС

фото МА АСС

Наш бранч є звісткою для усіх поціновувачів літератури та інертних до книг людей. До читання слід підходити виважено і усвідомлено. Ми намагаємось сформувати у людей культуру читання. Залучити їх правильного підбору літератури. Казав Сократ – заговори, і я тебе побачу. Нам теж цікаво почути, а що ж читають люди різних професій. Наші гості про це скажуть. А ми від себе їм вручимо книжкове меню – щось за фахом плюс один сюрприз не з їхньої компетенції. Також від бібліотеки вручимо читацькі квитки – це вудка, на яку будуть ловити їжу для мозку, - розповіла Олена Рєпіна, завідуюча відділом Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка.

Як пише медіаагенство, до учасників круглого столу вийшли кухарі – студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – із книжковим меню. Для кожного спікера сформували свій набір із профільної літератури плюс одну книгу-сюрприз. «Я священник, але це не означає, що я читаю лише релігійну літературу. Хоча Біблія – це книга книг. Адже там об'єднані 76 книг від 40 авторів у різних жанрах та стилях. Це вся бібліотека одразу. Втім, можу порадити всім Ріка Воррена «Життя з метою». Надзвичайне видання. Тут 40 оповідань-повчань, заради чого я живу. Книга, яка після Біблії, вважається найвпливовішою. А моєю першою книгою у житті були бабусині рукописи - молитви і псалми. Досі я їх відкриваю і насолоджуюсь. Там є відповіді на всі питання», - розказав про свої уподобання священник УГКЦ Володимир Боровий.

Кожен учасник зібрання також отримав і читацький квиток. Бібліотекарі називають це вудкою, на яку ловитиметься велика і мала література, а відтак і людина виховуватиметься значно краще.

Зі слів працівників бібліотеки, часто трапляється, що через брак коштів під скорочення потрапляє сфера культури. Нерідко доводиться чути, що у тій чи іншій громаді закривають читальні зали.

Останнє, на чому слід економити – це мова, освіта, традиції. У Глибоцькій громаді не закрито жодної бібліотеки. Бо яким б не був технічний прогрес – книга є вічною. Погана перспектива руйнувати головні принципи розвитку нації. У себе ми провели реорганізацію і створили публічну шкільну бібліотеку. Бібліотекар до обіду у школі і видає підручники. А по обіді - іде у клуб. Туди потім теж ідуть діти за іншою літературою. Так ми залучаємо змалку всіх до читання. Плануємо на базі бібліотек створити коворкінги, молодіжні студії, доступ дітям до інтернету, бо не всі сім’ї можуть дозволити собі це, - розповів Григорій Ванзуряк, голова Глибоцької територіальної громади.

Читайте такожПерше видання "Гаррі Поттера" пішло з молотка за 12 мільйонів гривень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книжковий фастфуд #бібліобранч #бібліотека Івасюка #круглий стіл #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...