
ДТП з потерпілим
09:33, 19 грудня 2021 р.
Надійне джерело
З'їхав у кювет та перевернувся: на Буковині трапилася аварія з потерпілим (ФОТО)
ДТП з потерпілим

Дорожньо-транспортна пригода сталася на дорозі Юрківці-Погорилівка. Мікроавтобус з'їхав у кювет та перевернувся. Травми отримав водій, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що Врізався в електроопору: на Буковині сталась аварія, в якій загинув водій
Про це повідомляє Суспільне з посиланням на коментар речниці нацполіції області Мар'яни Алексієвич.

фото з відкритих джерел
За її словами, з'ясовують, скільки пасажирів було в машині. Відомо, що крім водія, ніхто не травмувався.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
Водія привезли до Заставнівської центральної лікарні, каже керівник медзакладу Василь Липка. За його словами, чоловік є військовослужбовцем, тому його направили у військовий госпіталь в Чернівцях. Стан водія був середньої важкості, переломів він не мав.
У військовому госпіталі Суспільному в приймальному відділенні повідомили, що поки до них не привозили водія із ДТП на дорозі Юрківці-Погорилівка.
Читайте також: У Чернівцях поліція розшукала водія МіськШЕП, який спричинив ДТП і втік з місця аварії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:08
Вчора
19:43
Вчора
14:31
Вчора
11:39
Вчора
09:42
Вчора
19:19
2 травня
18:06
2 травня
16:49
2 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:55, 1 травня
3
08:34, 23 квітня
07:58, 24 квітня
live comments feed...
Коментарі