• Головна
  • Заміна електропроводки в панельному будинку (Хрущовці) – нюанси та особливості
Новини компаній
17:28, 18 грудня 2021 р.

Заміна електропроводки в панельному будинку (Хрущовці) – нюанси та особливості

Новини компаній

Якість прокладеної електричної мережі в будинку впливає на безпеку всього об’єкту, а також безпеку самих проживаючих в ньому. З часом вимоги до проводки змінились. Потужна побутова техніка значно впливає на електромережу, тому часто в старих квартирах потрібно замінити систему на більш сучасну.

Заміна електропроводки в панельному будинку (Хрущовці) – нюанси та особливості, фото-1

Як замінити електричну мережу в хрущовці

Значний знос проводки у поєднанні з тим, що вона не створена для сучасних навантажень, змушує все більшу кількість людей заміняти свою стару електромережу на нову. Адже і справді проводка у панельному будинкові дуже часто потребує заміни на нові більш сучасні дроти. Перед тим як буде прокладена проводка, схема якої повинна бути складена перед всіма роботами, необхідно обрати дріт та монтажне приладдя. Розглянемо етапи планування того, як змінити проводку у хрущовці.

Спершу потрібно розробити детальний план того, де та які електричні прилади будуть встановлені у квартирі. Для більшої користі плану, на ньому треба вказати також і меблі, щоб заздалегідь продумати планування інтер'єру та переконатися, що електроприлади встановлені в потрібних місцях і вихід до розеток не перекритий іншими предметами.

Після завершення етапу планування інтер'єру, слід на схемі відзначити всі необхідні розетки (телефонні, комп'ютерні, силові) для майбутніх електроприладів, а також вимикачі для керування освітленням. Як показує досвід, для задоволення всіх можливих потреб, на кожній стіні кімнати слід розмістити не менше 2-х розеток. Тобто лише в одній кімнаті має бути не менше 8 розеток. Схема проводки в квартирі допоможе правильно розташувати все обладнання.

Крім того, необхідно спланувати місце, де розміщуватиметься щиток із захисною автоматикою та лічильником (якщо передбачається його установка всередині квартири). Величезний асортимент електрики дозволить проявити почуття стилю навіть у таких начебто дрібницях. І звісно ж забезпечити надійну роботу побутової техніки та іншого обладнання.

Етапи монтажу

Від того, як прокладена електрична мережа в панельному будинку залежить безпека електричного обладнання та проживаючих в квартирі. Заміна проводки на даному об’єктові вимагає наступних етапів роботи:

  • спершу потрібно вимкнути напругу в квартирі;
  • познімайте всі розетки, вимикачі та освітлювальні прилади;
  • зніміть кришку з розподільчої коробки;
  • з каналів необхідно видалити всі зайві дроти (для того, аби в них з’явилося більше місця);
  • нові дроти необхідно прив’язати до старих кабелів та протягнути всередину каналів (під час проведення даної роботи треба одягати респіратори);
  • підключить електричні дроти до розподільчих коробок;
  • проведіть монтаж освітлювальних приборів, вимикачів та розеток.

В цілому процес монтажу – не занадто складний, якщо знати, як правильно все робити та мати певний досвід у виконанні вищевказаних процесів. Також варто зазначити, що на заміну електричної проводки може піти досить багато часу. Якщо у вас немає цього ресурсу, то звертайтесь до кваліфікованих спеціалістів.

Що краще: самостійна заміна чи виклик професійного електрика

Починати самостійну заміну електричної проводки необхідно тільки в тому разі, якщо у вас є достатньо знань та практичних навичок. У всіх інших випадках краще за все звернутись до справжніх професіоналів. Детально ознайомитись зі спектром послуг, розцінками та іншою інформацією можливо на сайті https://uslugi-elektrika.kiev.ua/, де будь-який бажаючий зможе викликати справжнього спеціаліста, який зможе швидко та професіонально замінити електричну мережу в панельному будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...