
Землетрус
10:57, 22 грудня 2021 р.
Надійне джерело
У сусідній з Буковиною області стався землетрус
Землетрус

На Івано-Франківщині 21 грудня стався землетрус магнітудою 2,6. Про це повідомляє пресслужба Головного Центру спеціального контролю, пише 0372.ua.
Нагадуємо: На Буковині вранці зафіксували 30-градусний мороз
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
"Епіцентр землетрусу перебував у Надвірнянському районі Івано-Франківської області, на захід від міста Надвірна, на глибині 4 км", - йдеться у повідомленні.
За класифікацією землетрусів це належить до ледь відчутних, зазначили фахівці. Коливання відчуваються лише окремими людьми, які перебувають у спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.
Загалом упродовж року на території Надвірнянського району Івано-Франківської області було зареєстровано вісім землетрусів, передостанній стався 15 грудня, із магнітудою 2,9.
Читайте також: За добу виявили більше 6 тисяч хворих на коронавірус, одужало майже 20 тисяч
Як буковинцям одягатися взимку, щоб не захворіти: поради МОЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:51
Вчора
19:13
Вчора
Спецтема
Оголошення
21:26, 12 червня
12:55, 4 червня
10:21, Вчора
live comments feed...
Коментарі