• Головна
  • На Буковині викрили зловмисників, які розікрали мільйони антиповеневих коштів
Злочин
15:46, 5 січня 2022 р.
Надійне джерело

На Буковині викрили зловмисників, які розікрали мільйони антиповеневих коштів

Злочин
На Буковині викрили зловмисників, які розікрали мільйони антиповеневих коштів

Служба безпеки України викрила схему розкрадання бюджетних коштів, призначених для ліквідації наслідків масштабної повені 2020 року. За висновками експертизи, на ремонті доріг тільки в одному з районів Чернівецької області зловмисникам вдалося привласнити 2,9 млн грн, пише 0372.ua.

Нагадуємо: Підробляла та збувала підроблені ковід-документи: судитимуть жительку Буковини

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Про це повідомляє пресслужба СБУ в Чернівецькій області

Як встановило слідство, протиправну схему організував керівник одного з місцевих приватних підприємств та декілька посадовців. Влітку 2020 року місцева влада уклала з підприємцем угоду на проведення капітального ремонту пошкоджених повінню доріг. Загальна сума контракту становила понад 6,8 млн грн.

Зловмисник вносив завідомо недостовірні відомості в акти виконаних робіт і таким чином завищував їх об’єми та вартість. І хоча контракт не був виконаний у повному обсязі, двоє причетних до оборудки працівників технагляду підписали підроблені документи.

У ході обшуків, проведених за місцями роботи й мешкання обох посадовців та підприємця, правоохоронці вилучили:

  • проектно-кошторисну та фінансово-договірну документацію;
  • мобільні телефони з доказами протиправної діяльності.

Наразі правопорушникам оголошено про підозру за ч.4 ст.358 (використання підроблених документів), ч.2 ст.366 (службове підроблення) та ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем)  Кримінального кодексу України.

Читайте також: В Чернівцях завершили досудове розслідування розбійного нападу на іноземця

Буковинець, який обікрав власну бабусю, постане перед судом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #злочин #СБУ #розкрадання коштів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...