• Головна
  • У маршрутках Чернівців від сьогодні проїзд вартуватиме 9 гривень
проїзд у маршрутках
09:11, 1 лютого 2022 р.
1
Надійне джерело

У маршрутках Чернівців від сьогодні проїзд вартуватиме 9 гривень

проїзд у маршрутках
фото 0372

фото 0372

З 1 лютого у маршрутках Чернівців офіційно здорожчав проїзд. Чернівчанам за одну поїздку доведеться платити 9 гривень, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У чернівецьких маршрутках хочуть скасувати режим спецперевезень

З 1 лютого у Чернівцях зростає вартість проїзду у міських маршрутках з 7 до 9 гривень за одну поїздку. Рішення про підняття тарифу на проїзд ще 11 січня прийняв виконавчий комітет міської ради. 

Таке рішення обумовлене тим, що попередня ціна на проїзд була економічно не вигідною перевізникам, адже вони працювали у збиток.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Відтак перевізники повинні забезпечити належний технічний та санітарний стан автобусів, розмістити інформацію про пільги та графік руху. Також водії зобов'язані видавати квитки.

Водночас  додамо, що ціна проїзду у тролейбусах не змінилася - одна поїздка коштує 5 гривень. Пасажири, котрі розраховуються через валідатори, сплачують за проїзд 4 гривні.

Читайте такожЯк і коли курсують нічні тролейбуси у Чернівцях: схема руху (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проїзд у маршрутках #Чернівці #нова ціна #9 грн
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Макс
1 лютого 2022 р., 09:31
И хер они будут придерживаться графика, особенно вечером
Оголошення
live comments feed...