• Головна
  • Ковід-лікарні Чернівців завантажені наполовину: де найбільше хворих (ФОТО)
ковід-лікарні
11:15, 4 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Ковід-лікарні Чернівців завантажені наполовину: де найбільше хворих (ФОТО)

ковід-лікарні
фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Станом на ранок 4 лютого у міських лікарнях Чернівців надають допомогу 214 пацієнтам з коронавірусом. Наразі інфекційні відділення заповнені на 51%. На ліжках інтенсивної терапії - 23 пацієнтів, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше про Новий "ковідний" рекорд: за добу виявили понад 43,7 тис випадків інфікування

Про це повідомляє Управління охорони здоров'я Чернівецької міської ради. Зокрема, у корпусі 1 Центральної міської клінічної лікарні розгорнуто 80 ковід-ліжок. Станом на ранок 4 лютого тут лікується 36 пацієнтів (45%), 32 з них – на дотації кисню. За минулу добу поступив 1 хворий.

Водночас у корпусі 2 Центральної міської клінічної лікарні розгорнуто 140 ліжок для прийому хворих на коронавірус. Там лікується 84 хворих (60%), усі – на кисневій дотації. За минулу добу поступило 6 хворих.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

У міській лікарні №4 розгорнуто 80 ковід-ліжок. Наразі тут лікується 78 пацієнтів (97,5%), 45 з них – на кисневій дотації. За минулу добу поступило 6 хворих.

У міській дитячій клінічній лікарні Чернівців розгорнуто 120 ковід-ліжок. Наразі тут лікується 16 пацієнтів (13,3%). За минулу добу до лікарні хворі не поступали. 

Читайте такожЗахворюваність стрімко зростає: які показники погіршилися на Буковині

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ковідна лікарня #Чернівці #заповненість ліжко-місця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...