
інцидент
21:16, 8 лютого 2022 р.
Надійне джерело
Сором у прямому ефірі: німецький телеканал переплутав Київ з Москвою (ФОТО)
інцидент

Німецький телеканал Das Erste допустив конфуз у прямому ефірі, супроводивши включення кореспондентки з Майдану Незалежності в Києві титром "лайв з Москви", з посиланням на УНІАН пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що У секонд-хенді випадково продали дорогу сумку Balenciaga, яку там забула відвідувачка
Відеосюжет досі доступний на сайті телеканалу. У ньому йдеться про візит глави німецького МЗС Анналени Бербок до Києва 7 лютого.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
Як відомо, в ході візиту німецького дипломата було скасовано її зустріч з українським президентом Володимиром Зеленським, ЗМІ вже назвали причини.
Попри те, що на відео чітко видно центр Києва, в титрах зазначено, що воно нібито знімається в столиці Росії.
Читайте також: У Лондоні лебідь паралізував роботу метро на годину
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:27
20:27
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:26, Сьогодні
13:10, 18 серпня
11:26, Сьогодні
Коментарі