• Головна
  • Вакансії лютого на Буковині: найбільше роботодавці потребують водіїв
Робота
16:04, 9 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Вакансії лютого на Буковині: найбільше роботодавці потребують водіїв

Робота
Вакансії лютого на Буковині: найбільше роботодавці потребують водіїв

Станом на 9 лютого 2022 року у базі даних служби зайнятості зареєстровано понад 700 вакансій із заробітною платою від мінімальної до 27 тисяч гривень. На 17 вакансій роботодавці пропонують зарплату понад 15 тисяч, на 182 пропозиції роботи від 10 до 15 тисяч, решта – від мінімальної до 10 тисяч гривень, пише 0372.ua.

Нагадуємо: Бустерне щеплення в Україні отримали майже півмільйона людей

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

«Сьогодні серед вимог до кваліфікації та вмінь у претендентів на роботу роботодавці вимагають наявність сертифікату про вакцинацію», – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Наразі найбільша потреба роботодавців у водіях. Таких вакансій майже 40, з оплатою від мінімальної до 27 тисяч гривень. Шукають водіїв транспортно-прибиральної машини, водіїв тролейбусів, автобусів та вантажних автомобілів з причепами, а також службового транспорту. Серед вимог – знання будови й правил експлуатації транспортних засобів, наявність категорій, досвід роботи. Що ж до обов’язків, то це перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, вантажів по Україні та за її межами, розвезення товарів.

Роботодавці потребують 18 бухгалтерів та головних бухгалтерів з оплатою від 8 до 18 тисяч гривень. Серед завдань та обов’язків: знання 1-С бухгалтерії, робота з первинними документами, державною казначейською службою, платіжними дорученнями, формуванням звітності, а також ведення бухгалтерського та податкового обліку, книг аналітичного обліку, взяття юридичних та фінансових зобов'язань, розрахунки з постачальниками та покупцями, облік ПДВ, проведення банківських операцій, нарахування заробітної плати, розрахунок лікарняних, відпусток, неоплачуваних відпусток, оплати праці за цивільно-правовими договорами.

Вакансії лютого на Буковині: найбільше роботодавці потребують водіїв, фото-1

Освітнім закладам потрібні 19 вихователів у дошкільні навчальні заклади із зарплатою до 7 тисяч гривень – залежно від навантаження. Також актуальні 9 вакансій вчителів, зокрема, з математики, фізики, інформатики, біології та англійської мови із оплатою від мінімальної до 10 тисяч гривень.

Також роботодавців потребують електрогазозварників, електриків дільниць, авторемонтників, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, закрійників, інспекторів в установи пенітенціарної служби, інспекторів кредитних, касирів торговельного залу, продавців, кухарів, листонош, машиністів екскаватора, менеджерів, охоронців, пекарів, покоївок, прибиральники службових приміщень та слюсарів.

Читайте також: У Чернівцях шукають директорів для двох поліклінік

У міських лікарнях Чернівців лікуються 212 хворих на коронавірус

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівецька область #статистика #робота #центр зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...