• Головна
  • Через необережне поводження з вогнем на Буковині виникла пожежа
Пожежа
14:23, 21 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Через необережне поводження з вогнем на Буковині виникла пожежа

Пожежа
Через необережне поводження з вогнем на Буковині виникла пожежа

Упродовж вихідних днів більшість пожеж у Чернівецькій області трапились на відкритій території. Рятувальники 31 раз виїжджали на ліквідацію пожеж, спричинених загоранням сухої трави. У результаті вогонь знищив понад 74 га сухої рослинності, пише 0372.ua.

Нагадуємо: За добу в Чернівецькій області трапилося 7 пожеж

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області

Так, 20 лютого в м. Сторожинець Чернівецького району на відкритій території загорілася суха трава. Очевидці помітили пожежу вже тоді, коли вогонь поширився на площу 7 га. Люди зателефонували на спецлінію 101.

Прибувши на місце події вогнеборці 12 державної пожежно-рятувальної частини м. Сторожинець ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на момент прибуття та недопустили поширення вогню на більшу площу. За попередніми висновками фахівців, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Вогнем знищено 7 га сухої рослинності.

Читайте також: У Чернівцях горіла квартира: в пожежі загинув 64-річний чоловік

У Чернівцях невідомі запалили сміття, а вогонь перекинувся на багатоповерхівку (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівецька область #пожежа #ДСНС #необережне поводження з вогнем
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...