
Санкції
20:09, 21 березня 2022 р.
Надійне джерело
У Польщі збираються конфіскувати російське майно
Санкції

Прем’єр Польщі Матеуш Моравецький збирається обговорити з опозицією питання конфіскації російського майна у країні.
Про це він сказав в інтерв’ю журналу Wprost, повідомляє "Європейська правда", з посиланням на TVP info.
"У нас трохи є такого майна. З одного боку, у нас є конституційні обмеження на таку акцію, пов’язані з правами власності, а з іншого – все більше поляків не розуміють, чому, якщо італійці конфіскують яхти російських олігархів, ми не можемо проводити такі дії в нашій країні", – зазначив Моравецький.
"Ми хочемо реалізувати це через Сейм і вирішили, що до цього процесу має бути залучена опозиція", – додав глава польського уряду.
Він наголосив, що в Польщі є російська нерухомість і фінансові активи, тобто акції компаній, які Польща має заморозити. "У будь-якому випадку наш табір рішуче за це", – сказав Моравецький.
Як повідомлялося, Франція після початку війни в Україні заблокувала активів російських олігархів на майже 850 мільйонів євро.
Читайте також: Путін втратив зв’язок з реальністю — західна розвідка
Активісти продовжують блокаду польсько-білоруського кордону, черга з фур вже 45 км
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:08
Вчора
19:43
Вчора
14:31
Вчора
11:39
Вчора
09:42
Вчора
19:19
2 травня
18:06
2 травня
16:49
2 травня
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
04:04, 20 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
live comments feed...
Коментарі