
Допомога
20:08, 28 квітня 2022 р.
Надійне джерело
П’ять міжнародних організацій, які допомагають переселенцям, відкриють представництва у громадах Буковини
Допомога

П'ять міжнародних організацій, які допомагають внутрішньо переміщеним особам, планують відкрити свої представництва у громадах Буковини.
Йдеться про Датську Раду у справах біженців, Агентство ООН у справах біженців, Офіс ООН з координації гуманітарних питань, Міжнародну організацію з міграції та всесвітню «Action Against Hunger».
Представники вказаних організацій обговорили координацію роботи у нашому краї із заступниками начальника Чернівецької ОВА Богдан Ковалюк та Ірина Ісопенко.
Вони, зокрема, розповіли, яку допомогу вже надали і продовжують надавати переселенцям на Буковині. Йдеться про грошові виплати, продукти харчування, засоби гігієни тощо. Також обговорили спектр надання послуг внутрішньо переміщеним особам безпосередньо у територіальних громадах області.
Наразі міжнародні організації вивчають кількість і потреби внутрішньо переміщених осіб. Відповідно до цього вони й формуватимуть тут власні представництва.
Координуватиме роботу міжнародних благодійників на Буковині Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОВА.
Читайте також:В Україні зупустили проєкт - мобільні цифрові валізи, хто не може відвідати ЦНАП особисто, зможуть отримати адмінпослуги вдома
ООН призупинили членство росії у Всесвітній туристичній організації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:55
Вчора
19:20
Вчора
15:54
Вчора
13:50
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:42, 11 липня
10:55, 2 липня
54
live comments feed...
Коментарі