• Головна
  • У росії мобілізація неминуча... Готуйтеся вмирати за свого бункерного діда-путіна
Новини світу
11:30, 11 травня
Надійне джерело

У росії мобілізація неминуча... Готуйтеся вмирати за свого бункерного діда-путіна

Новини світу
У росії мобілізація неминуча... Готуйтеся вмирати за свого бункерного діда-путіна

У словах путіна, на параді 9 травня, так і не прозвучало оголошення війни та мобілізації, що прогнозувала низка аналітиків у тому числі і російських. А оскільки це питання було «підігріте» багатьма ЗМІ та всілякими каналами російські матері та їхні чада вже були готові почути невтішний вердикт.

Але поки що це питання відкладено не слід розслабляється.

Про це пише Сайт міста Чернівці 0372.ua,  з посиланням на ord-ua.com

Реальність така, що війна йде і Росія зазнає величезних втрат, які вже неможливо приховати. І прихована мобілізація, яка зараз відбувається майже по всій території росії, не може заповнити армію кремля для утримання зайнятих позицій не кажучи вже про настання.

Можливість мобілізації по всій території росії або в окремих суб'єктах федерації залишається реальною і навіть неминучою.

Мобілізація передбачена чинним законодавством Росії. При необхідності вона може бути оголошена будь-якої миті. Знання положень закону буде дуже корисним для росіян, які цікавляться, чи мобілізація 2022 року і хто підлягає мобілізації в першу чергу.

Мобілізація регулюється ФЗ-31 від 26.02.1997 р. Відповідно до нього мобілізація — це комплекс заходів щодо переведення роботи держави на військові рейки, а не лише військовий заклик. Вона може бути загальною і частковою, у разі оголошення загальної мобілізації вона оголошується на території всієї Росії, у разі часткової, лише на конкретних територіях.

Мобілізація оголошується лише президентом. Він зобов'язаний відразу ж повідомити про це рішення сенаторам і депутатам, але у прийнятті його цілком самостійний.

Більшість людей не хочуть мобілізації і кремль продовжує стверджувати, що вони цього не зроблять. Так само, як вони брехали, що не вторгатимуться в Україну, що війна – це визволення і що вони швидко переможуть.

Але росіяни повинні розуміти, що мобілізація буде та їхні чоловіки поїдуть гинути. Розберемося, хто підлягає мобілізації у воєнний час у 2022 році в Росії, а хто її може уникнути:

  • призову відповідно до ст. 17 ФЗ-31 підлягають запасники, які не мають права на відстрочку, у тому числі, підлягають мобілізації у воєнний час жінки, якщо вони мають військово-облікову спеціальність;
  • не закликають чоловіків до 27 років, яких ще тільки належить військова служба, тому що вони не зараховані до запасу;
  • кого мобілізують насамперед, у законі не вказано. Відповідно до закону та підзаконних актів призовні комісії військових комісаріатів формують мобілізаційні посвідчення та повістки та надсилають їх за місцем проживання або роботи. Посвідчення та порядок денний є достатньою підставою для прибуття на збірні пункти;
  • не закликають до ВС щодо мобілізації засуджених за тяжкі злочини, які мають діючу судимість;
  • відстрочку можуть отримати заброньовані за держорганами, визнані тимчасово придатними для здоров'я, які мають хворих на одиноких родичів, депутати та сенатори, багатодітні батьки. Відстрочка може бути оголошена указом президента.

Таким чином, насамперед мобілізують запасників, хто нещодавно проходив збори або військову службу на заклик. Ті, хто отримав висновок про тимчасову непридатність за станом здоров'я, можуть розраховувати за законом на 6-місячне відстрочення, а потім можуть бути покликані для виконання супутніх завдань.

А з огляду на факт кадрового голоду в путінській армії можливі варіанти. Незважаючи на приховану мобілізацію на території Росії та примусову мобілізацію чоловіків на тимчасово непідконтрольних територіях України, російське командування не здатне забезпечити повноцінне комплектування бойових підрозділів. Тому кидають терміновиків, які гинуть першими під час бойових дій. 

До неминучої загибелі або каліцтв приводять їх погана навченість, застаріле озброєння та оснащення. Ще однією причиною високої смертності військовослужбовців термінової служби армії країни-окупанта є залучення до дій у першому ешелоні військ, брати участь у яких відмовляються досвідчені контрактники.

І доки боротьба всередині Росії за життя молодих росіян не стане масовою, вони й надалі продовжуватимуть безславно вмирати, виконуючи накази кремлівського диктатора.

А мобілізація неминуча... Готуйтеся вмирати за свого бункерного діда-путіна.

Читайте також:Унаслідок атак рф зазнали руйнувань уже щонайменше 116 споруд духовного значення

Румунія підтримує прагнення України вступити до Європейського Союзу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #мобілізація #росія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...