![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20250120)
онлайн-курс
12:07, 2 червня 2022 р.
Надійне джерело
І фермер ситий, і довкілля ціле. Онлайн-курс, який навчить вести сільське господарство так, щоб виграли всі
онлайн-курс
![І фермер ситий, і довкілля ціле. Онлайн-курс, який навчить вести сі... І фермер ситий, і довкілля ціле. Онлайн-курс, який навчить вести сільське господарство так, щоб виграли всі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Третина українських сільгосп земель недоступні для обробки через повномасштабну війну росії проти України. Тому і фермери, і держава налаштовані активізувати агровиробництво, аби тимчасова втрата земель не вплинула на забезпеченість їжею українців та українок.
Та більша інтенсивність сільськогосподарської діяльності не має перетворитися на експлуатацію довкілля. Навпаки, лише у здоровому довкіллі можливий здоровий врожай. А з виснаженими ґрунтами й забрудненими водами про фермерський успіх взагалі можна забути. Та чи можливо вести успішне господарство і при цьому не шкодити довкіллю? Звісно!
Онлайн-курс «Екопрактики для сільського господарства та громад» розповість, як відмовитися від застарілого підходу «більше = краще», який руйнує і довкілля, і врешті й саме сільське господарство. Натомість він навчить, як розуміти екологічні проблеми, які постають перед вашим господарством, ефективно адаптуватися до них і розвиватися збалансовано, екологічно, та врешті – економічно вигідно.
Онлайн-курс складається із 5 модулів, у яких ми розповімо:
Чому важливо більш стало підходити до ведення господарства.
Як законодавчо регулюється вплив агросектору на довкілля в Україні та ЄС.
Які практики допоможуть вам зменшити вплив на довкілля та вплив довкілля на ваші ферми.
Як природа може стати вашим союзником і допомагати вашому господарству розвиватися.
Запрошуємо представників і представниць об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, сільськогосподарських дорадчих служб, сільгоспвиробників і студентів аграрних спеціальностей пройти курс і дізнатися, що робити, аби довкілля та сільське господарство були не ворогами, а партнерами, і допомагали одне одному.
Курс підготувала ГО «Екодія» спільно із партнерами та платформою Prometheus. А про кращі сільгосппрактики вам розповідатимуть:
Анна Даниляк, експертка з екологізації сільського господарства та сталого сільського розвитку Центру екологічних ініціатив «Екодія»;
Михайло Амосов, експерт із землекористування, керівник відділу екологізації промисловості Центру екологічних ініціатив «Екодія»;
Катерина Шор, юристка, менеджерка проєктів екологічної організації “Інформаційний центр “Зелене досьє”, координаторка інформаційного порталу про органічне виробництво OrganicInfo.ua;
Алла Кучерова, старша викладачка кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне);
Наталія Чоловська, експертка з питань органічного сільського господарства, директорка громадської організації “Екотерра” (м. Львів)
Оксана Девіс, міжнародна та національна експертка з питань адаптації до кліматичних змін у секторах землекористування та інтегрованого управління природними ресурсами;
Доктор Ольга Ігнатенко, експертка зі сталого виробництва та споживання, спеціалістка з екологічного комплаєнсу для проєктів міжнародних донорів;
Маркус Меєр (Markus Meyer), професор із охорони природи на національному й міжнародному рівнях, Університет прикладних наук Анхальту (Німеччина).
Реєстрація на курс стартує 1 червня на платформі Prometheus тут.
Контакти для додаткової інформації:
Олександра Хмарна, [email protected]
![І фермер ситий, і довкілля ціле. Онлайн-курс, який навчить..., фото-1 І фермер ситий, і довкілля ціле. Онлайн-курс, який навчить вести сільське господарство так, щоб виграли всі , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Онлайн курс було створено в рамках проєкту “Перспективи сталого розвитку сільських територій”, що реалізується ГО Екодія разом з ГС “Українська мережа сільського розвитку”, у співпраці із DRA та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.
Читайте також:Україна за три місяці отримала 7 мільярдів доларів від союзників
Буковинцям з інвалідністю проходити повторний огляд під час війни не потрібно
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:38
13:32
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:32, 10 січня
17:15, 17 січня
17:15, 17 січня
10:32, 10 січня
live comments feed...
Коментарі