• Головна
  • Огляд сучасних пакувальних матеріалів для підприємств
Новини компаній
13:27, 1 серпня

Огляд сучасних пакувальних матеріалів для підприємств

Новини компаній

Виробництво пакувальних матеріалів в кожній країні має відмінності. На норми виготовлення упаковки має вплив чинне законодавство щодо виготовлення та утилізації, попит, звички та, звісно, групи товарів, що упаковують.

Також на виготовлення упаковки впливають сучасні технології - стає дедалі поширеною розумна упаковка, або активна та інтелектуальна тара. До них можна віднести поглиначі кисню, що запобігає псуванню їжі; патчі, що відображують стан продукту в упаковці; маркування, що розпізнається смартфоном.

Всі ці новітні речі не мають сенсу без належного пакування продукту чи товару. 

Сучасні пакувальні матеріали для підприємств

То які пакувальні матеріали виробляють та використовують на підприємствах?

Великі групи на які умовно можна поділити всі пакувальні матеріали на багаторазові та одноразові. Багаторазові - це палети, контейнери, пластикові коробки тощо. до одноразових можна віднести бумагу, поліетиленову, термозбіжну чи стрейч плівку.

Зупинимо увагу на одноразовій упаковці - саме цей тип пакування стає найпоширенішим завдяки легкості придбання та використовування.

Серед різних типів виробництво упаковки в Україні приділяють багато уваги термозбіжній, стрейч та поліетиленовій плівці, що є багатофункціональні та мають велику кількість варіантів використання.

Для власного виробництва варто закупити пакувальні матеріали оптом, проте обрати виробника, що має сертифікати якості та продукція якого відповідає вимогам світових та українських стандартів галузі - серед таких можна зазначити компанію Пакон.

Чому одноразові пакувальні матеріали мають таке значення?

  • здатні полегшити працю людини;
  • захищають приладдя та вантажі від пошкоджень чи подряпин під час завантаження;
  • захищають від негативного впливу зовнішньої середи - вологи, бруду, пилу, ультрафіолету;
  • дозволяють зібрати та утримати вантаж між собою та на палетах;
  • дозволяють щільно спакувати будь-який товар;
  • дозволяють формувати партії товару для легкості перевезень чи зберігання;
  • мають багатоцільове використання.

Не зважаючи на багатоцільове використання слід зауважити, що харчові продукти повинні бути спаковано у харчові пакувальні матеріали, що мають певні властивості. 

Поліетиленова плівка знайшла своє застосування здебільшого в пакуванні сільськогосподарських товарів, будівельних товарів, в медичній галузі та інших, де є потреба в матеріалі з тепло та гідроізоляційними властивостями

Термозбіжна плівка має унікальні властивості скорочення під температурою, тож приймає форму товару, що пакується. Це стає у нагоді в пакуванні партій товару - пляшок або консервів. Також вживається у будівельній, фармацевтичній та інших галузях та при укритті яхт на зимовий період. Така плівка не дозволяє проникненню всередину пакування вологи, пилу та бруду.

Найпоширеніший одноразовий пакувальний матеріал - стрейч плівка. Вона використовується на пошті, у будівельних магазинах, в аеропортах, в харчовому виробництві, супермаркетах тощо.

Не менш важливо зазначити, що одноразове пакування може стати не поганим майданчиком для реклами - при вивантаженні, зберіганні та транспортуванні безліч людей бачать логотип компанії та звикають до нього, формуючи лояльність. Тож якщо маєте нагоді та матеріал, що можна брендувати - не варто втрачати цю можливість залучити більше прихильників. Найлегший для брендування - скотч, проте виробники пакувальних матеріалів надають послуги розробки макету та брендування будь-якого одноразового пакування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Які пакувальні матеріали виробляють та використовують на підприємствах #Одноразові пакувальні матеріали та переваги їх використання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...