• Головна
  • Муфта американка нержавіюча з внутрішньою різьбою
Новини компаній
10:11, 20 вересня

Муфта американка нержавіюча з внутрішньою різьбою

Новини компаній
Муфта американка нержавіюча з внутрішньою різьбою, фото-1

Муфта американка з нержавіючої сталі – це деталь, яка має внутрішнє різьблення та призначена для розбірного монтажу двох ділянок трубопроводу. На обох кінцях муфти є внутрішнє різьблення, тому вона може з'єднати тільки деталі із зовнішнім різьбленням (наприклад, напівзганяння, ніпель або зганяння). Муфта монтується за допомогою спеціального ключа, тому що посередині деталі знаходиться шестикутник, тому повністю закрутити її вручну не вдасться.

Муфта американка має безліч різновидів і може приєднувати багато деталей. Їх класифікують за такими характеристиками:

  • марці нержавіючої сталі – AISI 304 (харчова сталь, яку використовують на більшості підприємств. Наприклад, на заводах з виробництва соків, пива, молочної продукції та багатьох інших) та AISI 316 (кислостійка сталь, яку використовують при агресивному робочому середовищі, наприклад, на фармацевтичних та хімічних підприємствах);
  • ущільнення – може бути з ущільненням чи ні;
  • приєднувальної частини – зовнішнє/зовнішнє різьблення, внутрішнє/зовнішнє різьблення, внутрішнє/внутрішнє різьблення, зовнішнє різьблення/зварювання, зварювання/зварювання.

Декілька порад для правильного підбору муфти американки:

  • Для початку необхідно звернути увагу на різьблення. Дана деталь виготовляється з внутрішнім циліндричним різьбленням, тому до неї можна приєднати тільки елементи, які мають зовнішнє циліндричне різьблення.

  • Далі потрібно правильно підібрати марку нержавіючої сталі. AISI 304 – закриває понад 90% запитів та підходить не тільки для харчових підприємств, але й для багатьох інших. Якщо ж робоче середовище містить луги та кислоти, тоді варто купувати деталь із марки сталі AISI 316.

  • Вибір розміру деталі. Потрібно підібрати муфту з таким діаметром, в яку щільно вкрутиться потрібний виріб. Даний розмір можна переглянути на корпусі деталі (там він вказується в дюймах) або виміряти вручну за допомогою штангенциркуля в міліметрах.

  • Температура робочого середовища – цей параметр визначає, якою буде муфта (з ущільненням або без нього). Якщо температура робочої рідини нижче +100⁰С, тоді підійде деталь із ущільненням, якщо вище – без нього, оскільки високі температури його зруйнують.

  • Завчасно підібрати деталі, які приєднуватимуться до муфти – це допоможе уникнути проблем у монтажі та значно підвищить ефективність експлуатації трубопровідної системи.

Купити муфту американку в Україні

У нашому інтернет-магазині fiting.top можна придбати американку різних розмірів (від Dn 8 до Dn 100) та з різними параметрами. Товари відправляються на всій території України за допомогою компанії Нова Пошта. Для консультації звертайтесь до наших фахівців, вони професійно дадуть відповіді на всі питання і допоможуть підібрати потрібну деталь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...