• Головна
  • У МОЗ пояснили, як будуть працювати е-рецепти на ліки з обмеженим обігом
18:28, 1 вересня

У МОЗ пояснили, як будуть працювати е-рецепти на ліки з обмеженим обігом

У МОЗ пояснили, як будуть працювати е-рецепти на ліки з обмеженим обігом

Електронні рецепти будуть потрібні на ті лікарські засоби, що мають наркотичну дію, та обіг яких є суворо обмеженим.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

«Йдеться про лікарські засоби, які мають наркотичну дію та обіг яких є суворо обмеженим. Такі препарати застосовуються виключно за рецептом лікаря, виписаним на спеціальному рецептурному бланку форми №3, та за конкретними медичними показаннями. З листопада для відпуску цієї групи препаратів додається новий цифровий інструмент — електронний рецепт», - зазначили у відомстві.

За інформацією МОЗ, паперові рецепти діятимуть ще деякий час, тому медичні заклади, які поки не працюють з електронною системою охорони здоров’я, матимуть можливість виписувати їх на паперових бланках. Ідеться про спеціальні рецептурні бланки форми №3, які виготовляються на рожевому папері та підлягають суворій звітності й обліку.

Електронний рецепт на наркотичні (психотропні) лікарські засоби, як і паперовий рецепт на спеціальних бланках форми №3 дійсний протягом десяти днів від дня виписування. Його можна отримати безпосередньо в того лікаря, який відповідає за лікування пацієнта. Для цього пацієнт має бути зареєстрованим в електронній системі охорони здоровʼя. Придбати наркотичні (психотропні) лікарські засоби за е-рецептом, як і раніше, можна в тих аптеках, що мають відповідну ліцензію на відпуск наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #Новини #Україна #Війна #Електронний рецепт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...